Menu

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 225/45 R17 91 Y

Cechy produktu

  • Producent Goodyear 
  • Szerokość przekroju 225 
  • Wysokość profilu 45 
  • Średnica osadzenia R17 
  • Indeks nośności 91 
  • Indeks prędkości
  • Typ pojazdu osobowy 

Opis

genialna przyczepność zredukowany dystans hamowania dokładne pokonywanie zakrętów. Opona Letnia Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 225/45R17 91Y jest letnią oponą sportową, odpowiednią dla sedanów premium i samochodów sportowych.

Opona Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 jest wytwarzana z nowej mieszanki gumowej o wysokich parametrach użytkowych, która zagwarantuje perfekcyjną przyczepność w deszczową pogodę, bez poświęcania osiągów na suchym terenie.

Dzięki powierzchni styku zaprojektowanej tak, by rozciągać się podczas hamowania, system Active Breaking, opona Eagle F1 Asymmetric 5 ma powierzchnię styku, która pozwala na zbliżenie się opony do toru, co zezwala na duże skrócenie drogi hamowania na mokrej nawierzchni, o 4% w porównaniu do poprzednika, opony Goodyeara Eagle F1 Asymmetric 3.

Osiągi opony Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 zostały zoptymalizowane poprzez zmniejszenie zginania rzeźby bieżnika w trakcie poddawania go działaniu siły poprzecznej. Te ulepszenia lepszą przyczepność na suchych nawierzchniach i precyzję na krzywych.

konkretne strony: nowa mieszanka o wysokich osiągach przyczepność na suchych i mokrych nawierzchniach krótka droga hamowania -stabilność i precyzja prowadzenia

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.