Menu

Pirelli P Zero Nero GT 195/40 R17 81 W

Cechy produktu

 • Producent Pirelli 
 • Szerokość przekroju 195 
 • Wysokość profilu 40 
 • Średnica osadzenia R17 
 • Indeks nośności 81 
 • Indeks prędkości
 • Typ pojazdu osobowy 
 • Poziom emisji hałasu 71 dB
 • Efektywność paliwowa
 • Przyczepność na mokrej nawierzchni
 • Mocne strony dobra przyczepność na mokrej nawierzchni 

Opis

DATA PRODUKCJI OPON przekazanA JEST W ZAKŁADCE POWYŻEJ "informacje technicznE"Opona Pirelli P Zero Nero GT pojawiła się na rynku jako następczyni modnego modelu P Zero Nero. W nowej wersji zmieniono konstrukcję, skład mieszanki, a także wprowadzono szerszą gamę rozmiarów.

Dłuższe przebiegi i szczególnie dobra przyczepność jednocześnie na mokrej, jak i na suchej nawierzchni. Niezmienny poziom pracy i komfort poprzez cały okres eksploatacji opony. Perfekcyjny wybór dla miłośników tuningu, a także najistotniej wymagających kierowców sportowych.

znakomita na zamianę z ultra-niskoprofilowymi oponami o pokaźniejszej średnicy koła.właściwości jezdnePirelli PZERO NERO GT jest to opona klasy Premium, dlatego jest ona asygnowana dla kupujących szanujących sobie komfort jazdy.

Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii i użyciu innowacyjnej mieszanki gumowej osiągnięto efekt wspaniałej przyczepności na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także sztywności w trakcie pokonywania zakrętów Bezpieczeństwo Pirelli P Zero Nero GT to brak kompromisów w kwestii bezpieczeństwa.

Na tej oponie można jeździć aktywnie bez obawy o utratę kontroli nad pojazdem. Została ona wytworzona z mieszanki gumowej z dodatkiem krzemionki która udoskonala przyczepność na mokrej nawierzchni. Zużycie wielka mocna budowa PZERO NERO GT, wyekwipowana we usztywnione ściany boczne, odznacza się nad wyraz korzystną wytrzymałością, a na skutek czego długowiecznością.

Bieżnik ściera się powoli i równomiernie, natomiast opona nie ulega uszkodzeniom spowodowanym działaniem wysokich temperatur.Producent:PirelliPirelli to firma z ponad 140 letnią tradycją w produkowaniu opon.

marka Pirelli zawsze znajdowała się w czołówce światowych producentów, walnie przyczyniając się do rozwoju jakości i parametrów wytworzonych opon. Pirelli to włoska producent, która plasuje się na piątym miejscu na świecie pod względem sprzedaży opon.

Zwracała ona szczególną uwagę na nowości techniczne. Oferowany asortyment opon jest jednym z najszczególniej złożonym w przemyśle. Pirelli oferuje opony standardowe jak i do jazdy wyczynowej oraz najczęściej sportowe.Własciwosci jezdne.

Pirelli PZERO NERO GT jest to opona klasy Premium dlatego jest ona asygnowana dla klientów ceniących sobie komfort jazdy. Dzięki wykorzystaniu pionierskich technologii i użyciu innowacyjnej mieszanki gumowej osiągnięto efekt nieprzeciętnej przyczepności na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także sztywności podczas pokonywania zakrętów Bezpieczeństwo Pirelli P Zero Nero GT to brak kompromisów w kwestii bezpieczeństwa.

Na tej oponie można jeździć dynamicznie bez obawy o utratę kontroli nad pojazdem. Została ona wykonana z mieszanki gumowej z dodatkiem krzemionki która udoskonala przyczepność na mokrej nawierzchni. Zuzycie wielka solidna konstrukcja PZERO NERO GT, wyekwipowana we umocnione ściany boczne, odznacza się bardzo dobrą wytrzymałością, a na skutek czego długowiecznością.

Bieżnik ściera się powoli i równomiernie, natomiast opona nie ulega uszkodzeniom spowodowanym działaniem wysokich temperatur....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.