Menu

Pirelli P Zero PZ4 275/40 R20 106 Y

Cechy produktu

  • Producent Pirelli 
  • Szerokość przekroju 275 
  • Wysokość profilu 40 
  • Średnica osadzenia R20 
  • Indeks nośności 106 
  • Indeks prędkości

Opis

Opony Pirelli P Zero (PZ4) to opony letnie Max Performance pochodzące z doświadczeń Pirelli w Formule 1 i opracowane dla jednych z najistotniej elitarnych i najmocniej efektywnych pojazdów na rynku. Początkowo wprowadzone jako oryginalne wyposażenie w Audi A3 i S3, Lamborghini Huracan LP 580-2, a także Porsche Boxster, Cayman i 911, opona P Zero (PZ4) obejmuje rozmiary opon zamiennych, jak dodatkowo oryginalne wyposażenie. Gwarancja Pirelli nie obejmuje opon, które ulegają pękaniu mieszanek z powodu użytkowania w temperaturze otoczenia poniżej 45° Fahrenheit (7° C), dlatego także opona P Zero (PZ4), podobnie jak wszystkie opony letnie, nie jest dedykowana do serwisowania, przechowywania ani jazdy w temperaturach bliskich zera, poprzez śnieg albo na lodzie.

Pirelli P Zero (PZ4)Każde oryginalne wyposażenie oznaczone P Zero (PZ4) jest dopasowane do mocnego zastosowania. Specjalna krzemionkowa i węglowo-czarna mieszanka bieżnika może być przypasowana do potrzeb producenta pojazdu, by zapewnić pożądane połączenie przyczepności na mokrej lub suchej nawierzchni i prowadzenia, komfortu, trwałości bieżnika i oszczędności paliwa. Mieszanka bieżnika jest uformowana w asymetryczny wzór bieżnika z zewnętrznym barkiem, który różni się w zależności od tego, czy opona jest asygnowana do wykorzystywania w samochodzie sportowym, czy elitarnym pojeździe, przy czym zewnętrzne ramię samochodu sportowego koncentruje się na prowadzeniu na suchej nawierzchni, przyczepności i stabilności bocznej, w trakcie gdy zewnętrzne ramię opony elitarnego pojazdu jest dostrojone pod kątem poprawy komfortu, hałasu i oporności na boczne planowanie wodne. Opony do nieoryginalnego wyposażenia P Zero (PZ4) posiadają sportową konstrukcję barku zewnętrznego samochodu, a wszystkie wersje wykorzystują wielkie, obwodowe rowki dla efektywnego odprowadzania wody i wytrzymałości na hydroplaning.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.