Menu

Radar Dimax R8+ 205/40 R18 86 Y

Cechy produktu

  • Producent Radar 
  • Szerokość przekroju 205 
  • Wysokość profilu 40 
  • Średnica osadzenia R18 
  • Indeks nośności 86 
  • Indeks prędkości

Opis

Opony Radar to opony należące do klasy ekonomicznej. Opony tej klasy optymalny poziom osiągów w najkorzystniejszej cenie. Dedykowane są do samochodów osobowych, terenowych oraz dostawczych. Progresywny wzór bieżnika zapewnia wysokie osiągi na mokrej, jak i suchej nawierzchni.

Do produkcji tego bieżnika zaimplementowano wysokiej jakości mieszankę gumową o zwiększonej wytrzymałości na ścieranie. Rowki bieżnika uformowano w sposób zapewniający szybkie rozpraszanie wody, co zapewnia wysoką odporność na zjawisko aquaplaningu.

wykorzystanie nowej generacji składników pozwoliło na udoskonalenie wskaźników oporów toczenia, co zagwarantuje niższe spalanie paliwa. Zapewniają niezwykłe osiągi, a także precyzję w trakcie hamowania na mokrej nawierzchni.

Opony są niezwykle prawidłowo wyważone, co zagwarantuje cichą i wygodną jazdę. Oponay znamionują się szczególnie prawidłową trakcją, w dodatku w trakcie jazdy z dużą prędkością. Producent Radar powstała w 2006r. Jako flagowy towar spółki Omni United w Singapurze.

Co niebanalne, firma nie ma własnych fabryk. Opony Radar poza Azją sprzedawane są na niemal wszystkich kontynentach. Można je dostać w Europie, Ameryce, a także Afryce i Bliskim Wschodzie. Warto też wspomnieć o tym, iż każde 5 USD ze sprzedanej opony trafia na konto fundacji walczącej z rakiem piersi.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.