Menu

Radar Dimax R8+ 225/35 R19 88 Y

Cechy produktu

  • Producent Radar 
  • Szerokość przekroju 225 
  • Wysokość profilu 35 
  • Średnica osadzenia R19 
  • Indeks nośności 88 
  • Indeks prędkości

Opis

Opony Radar to opony należące do klasy ekonomicznej. Opony tej klasy optymalny poziom osiągów w najlepszej cenie. Asygnowane są do samochodów osobowych, terenowych oraz dostawczych. Progresywny wzór bieżnika zapewnia wysokie osiągi na mokrej, jak i suchej nawierzchni.

Do produkcji tego bieżnika zaimplementowano wysokiej jakości mieszankę gumową o zwiększonej wytrzymałości na ścieranie. Rowki bieżnika uformowano w sposób zapewniający szybkie rozpraszanie wody, co gwarantuje wysoką odporność na zjawisko aquaplaningu.

użycie nowej generacji części pozwoliło na udoskonalenie wskaźników oporów toczenia, co zapewnia niższe spalanie paliwa. Zapewniają niezwykłe osiągi oraz precyzję w trakcie hamowania na mokrej nawierzchni.

Opony są szczególnie korzystnie wyważone, co zapewnia cichą i wygodną jazdę. Oponay charakteryzują się wyjątkowo dobrą trakcją, także w trakcie jazdy z dużą szybkością. Producent Radar powstała w 2006r. Jako flagowy artykuł spółki Omni United w Singapurze.

Co interesujące, marka nie posiada własnych fabryk. Opony Radar poza Azją sprzedawane są na niemal wszystkich kontynentach. Można je otrzymać w Europie, Ameryce oraz Afryce oraz Bliskim Wschodzie. Warto także wspomnieć o tym, że każde 5 USD ze sprzedanej opony trafia na konto fundacji walczącej z rakiem piersi.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.