Menu

Radar Dimax R8+ 265/35 R21 96 Y

Cechy produktu

  • Producent Radar 
  • Szerokość przekroju 265 
  • Wysokość profilu 35 
  • Średnica osadzenia R21 
  • Indeks nośności 96 
  • Indeks prędkości

Opis

Opony Radar to opony należące do klasy ekonomicznej. Opony tej klasy adekwatny poziom osiągów w najlepszej cenie. Przeznaczone są do samochodów osobowych, terenowych, a także dostawczych. Nowoczesny wzór bieżnika zapewnia wysokie osiągi na mokrej, jak i suchej nawierzchni.

Do produkcji tego bieżnika zaimplementowano wysokiej jakości mieszankę gumową o powiększonej wytrzymałości na ścieranie. Rowki bieżnika uformowano w sposób zapewniający prędkie rozpraszanie wody, co zapewnia wysoką oporność na zjawisko aquaplaningu.

wykorzystanie nowej generacji składników pozwoliło na ulepszenie wskaźników oporów toczenia, co zapewnia niższe spalanie paliwa. Gwarantują niezwykłe osiągi, a także precyzję w trakcie hamowania na mokrej nawierzchni.

Opony są niezwykle dobrze wyważone, co zagwarantuje cichą i komfortową jazdę. Oponay znamionują się wyjątkowo korzystną trakcją, dodatkowo w trakcie jazdy z dużą szybkością. Firma Radar powstała w 2006r. Jako flagowy towar spółki Omni United w Singapurze.

Co ciekawe, marka nie ma własnych fabryk. Opony Radar poza Azją sprzedawane są na niemal wszystkich kontynentach. Można je dostać w Europie, Ameryce, a także Afryce i Bliskim Wschodzie. Warto także wspomnieć o tym, iż każde 5 USD ze sprzedanej opony trafia na konto fundacji walczącej z rakiem piersi.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.