Menu

Radar Dimax R8+ 285/30 R20 99 Y

Cechy produktu

  • Producent Radar 
  • Szerokość przekroju 285 
  • Wysokość profilu 30 
  • Średnica osadzenia R20 
  • Indeks nośności 99 
  • Indeks prędkości

Opis

Opony Radar to opony należące do klasy ekonomicznej. Opony tej klasy słuszny poziom osiągów w najlepszej cenie. Dedykowane są do samochodów osobowych, terenowych oraz dostawczych. Nowoczesny wzór bieżnika gwarantuje wysokie osiągi na mokrej, jak i suchej nawierzchni.

Do produkcji tego bieżnika zaimplementowano wysokiej jakości mieszankę gumową o rozszerzonej wytrzymałości na ścieranie. Rowki bieżnika uformowano w sposób gwarantujący szybkie rozpraszanie wody, co zagwarantuje wysoką wytrzymałość na zjawisko aquaplaningu.

wykorzystanie nowej generacji składników pozwoliło na poprawę wskaźników oporów toczenia, co gwarantuje niższe spalanie paliwa. Gwarantują niezwykłe osiągi, a także precyzję podczas hamowania na mokrej nawierzchni.

Opony są wyjątkowo należycie wyważone, co zapewnia cichą i komfortową jazdę. Oponay charakteryzują się nad wyraz dobrą trakcją, ponadto podczas jazdy z dużą prędkością. Producent Radar powstała w 2006r. Jako flagowy towar spółki Omni United w Singapurze.

Co atrakcyjne, firma nie ma własnych fabryk. Opony Radar poza Azją sprzedawane są na niemal wszelkich kontynentach. Można je dostać w Europie, Ameryce oraz Afryce oraz Bliskim Wschodzie. Warto również wspomnieć o tym, że każde 5 USD ze sprzedanej opony trafia na konto fundacji walczącej z rakiem piersi.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.