Menu

Radar Rivera Pro 2 205/55 R15 92 V

Cechy produktu

  • Producent Radar 
  • Szerokość przekroju 205 
  • Wysokość profilu 55 
  • Średnica osadzenia R15 
  • Indeks nośności 92 
  • Indeks prędkości

Opis

Opony Radar to opony należące do klasy ekonomicznej. Opony tej klasy optymalny poziom osiągów w najlepszej cenie. Przeznaczone są do samochodów osobowych, terenowych i dostawczych. Innowacyjny wzór bieżnika gwarantuje wysokie osiągi na mokrej, jak i suchej nawierzchni.

Do produkcji tego bieżnika zaimplementowano wysokiej jakości mieszankę gumową o rozszerzonej wytrzymałości na ścieranie. Rowki bieżnika uformowano w sposób zapewniający prędkie rozpraszanie wody, co zapewnia wysoką niepodatność na zjawisko aquaplaningu.

wykorzystanie nowej generacji komponentów pozwoliło na ulepszenie wskaźników oporów toczenia, co zapewnia niższe spalanie paliwa. Zapewniają niezwykłe osiągi oraz precyzję podczas hamowania na mokrej nawierzchni.

Opony są bardzo należycie wyważone, co gwarantuje cichą i komfortową jazdę. Oponay cechują się nad wyraz korzystną trakcją, jeszcze w trakcie jazdy z dużą prędkością. Firma Radar powstała w 2006r. Jako flagowy produkt spółki Omni United w Singapurze.

Co interesujące, marka nie posiada własnych fabryk. Opony Radar poza Azją sprzedawane są na niemal wszelkich kontynentach. Można je dostać w Europie, Ameryce i Afryce oraz Bliskim Wschodzie. Warto również wspomnieć o tym, iż każde 5 USD ze sprzedanej opony trafia na konto fundacji walczącej z rakiem piersi.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.