Menu

Pirelli MT16 GARACROSS Front 80/100-21 TT 51R koło przednie, M/C -DOSTAWA GRATIS!!!

Cechy produktu

  • Producent Pirelli 

Opis

Pirelli jest jednym z pięciu największych, a zarazem jednym z najstarszych przedsiębiorstw na światowym rynku opon. Opony wykonane poprzez ten koncern niemal od za każdym razem kojarzone są ze sportem. Od samego początku wykorzystywane są w trakcie różnorakich wyścigów i wspaniale spisują się w najcięższych warunkach.

Opony Pirelli to opony należące do klasy premium. Wyniki niezależnych testów pokazują, że opony klasy premium najmocniej zrównoważone osiągi pod każdym względem. Dzięki progresywnej rzeźbie bieżnika uzyskano unikatowe osiągi zarówno na mokrej, jak i suchej nawierzchni.

Do produkcji tego bieżnika zastosowano wysokiej jakości mieszankę gumową o powiększonej wytrzymałości na ścieranie. Specjalna rzeźba bieżnika zaowocowała sprawniejszą ewakuacją wody na boki, dzięki czemu uzyskano wysoką wytrzymałość na zjawisko aquaplaningu.

Oponay znamionują się wyjątkowo prawidłową trakcją, na dodatek w trakcie jazdy z dużą prędkością.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.