Manu

Dębica FRIGO 2 175/65 R14 82 T

Cechy produktu

  • Producent Dębica 
  • Szerokość przekroju 175 
  • Wysokość profilu 65 
  • Średnica osadzenia R14 
  • Indeks nośności 82 
  • Indeks prędkości
  • Typ pojazdu osobowy 
  • Efektywność paliwowa
  • Poziom emisji hałasu 70 dB
  • Przyczepność na mokrej nawierzchni

Opis

Kluczem do sukcesu opony zimowej jest zastosowana w niej mieszanka. Do syntetycznego kauczuku, dodaje się bowiem krzemionkę, która skutecznie wpływa na odporność całej opony na niskie temperatury, a także zapobiega ślizganiu się po zimowych nawierzchniach. Przyjrzyj się bliżej produktowi firmy Dębica FRIGO 2 i zdecyduj, czy spełni Twoje wymagania. Dbaj o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich, a także innych użytkowników dróg. Zimę przywitaj z nowymi oponami.

Wymiary

Konstrukcja opon sprawia, że świetnie sprawdzą się w pojazdach osobowych. Jedna sztuka waży 7.5 kg.

Właściwości

Do tego nie należy też zapominać o innych atrybutach opon. W klasyfikacji, przeprowadzanej ze względu na wymogi parlamentu Unii Europejskiej, efektywność paliwowa opony została opisana symbolem E, a przyczepność na mokrej nawierzchni - F. Zewnętrzny hałas toczenia określono na 70 dB.

Podsumowanie

Pamiętajmy, że na bezpieczeństwie nie warto oszczędzać. Aby być pewnym ogumienia naszego samochodu, wymieniajmy obie pary opon. Nie warto decydować się na zmianę pary opon na tylko jednej osi. I pomimo, iż prawo tego nie zabrania, badania jednoznacznie wskazują na dużo niższą skuteczność opon zamontowanych w takiej konfiguracji. Jazda z dwiema zimówkami powoduje jednak wyraźne pogorszenie stabilności auta w zakrętach, co może być niebezpieczne. Podsumowując, warto zwrócić uwagę na produkt Dębica FRIGO 2. To trafny wybór dla wszystkich, którzy szukają produktu o dobrych właściwościach za rozsądną cenę.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 8 opinii

+ Dodaj opinie
Łukasz - Wystawiona 3 lata temu
Opony Dębica, które kupuję są dla mnie naprawdę świetne. Na zimówkach mogę bez problemu wyjechać pod stromą górę, gdy inne marki opon nie dają rady, a opony letnie tak samo sprawdzają się w różnych warunkach pogodowych. Jak na razie przez lata używalności tych opon nie mieliśmy z nimi żadnych problemów. Oby tak dalej się sprawdzały.
mumin - Wystawiona 3 lata temu
dobrze radzi sobie na sniegu
Marzena - Wystawiona 3 lata temu
W zimie na wiejskie nieodśnieżone drogi rewelacja.
emi.and - Wystawiona 2 lata temu
Uważam,że są jednymi z najlepszych opon ! ja jestem bardzo zadowolony z ceny i jakości produktu!.
marcin - Wystawiona 2 lata temu
Towar zgodny z opisem.
Grażyna - Wystawiona 2 lata temu
Są to kolejne opony tej firmy zakupione w naszej rodzinie.Do tej pory nikt nie zgłaszał problemów związanych z ich użytkowaniem. Polecamy
Qba - Wystawiona 3 lata temu
Bardzo dobre opony, kupiłem już drugi ich komplet. Pierwszy wytrzymał 8 lat bez najmniejszej naprawy, bieżnik ciągle był powyżej norm, wymieniłem je tylko ze względu na wiek.
krystih - Wystawiona 3 lata temu
Opony bardzo dobre