Dębica Frigo S-30 135/80 R12 68 T

Dębica Frigo S-30 135/80 R12 68 T

  • Cena od: 112,90
  • Cena do: 191
  • Oszczędzasz: do 42%
  • Indeks prędkości: T
  • Efektywność paliwowa: F
  • Klasa przyczepności: E
  • Poziom emisji hałasu: 69
  • Profil opony: 80
  • Szerokość opony: 135
  • Średnica felgi: R12
Oferty 1-9 ułożone według:

Informacje o produkcie

Opony różnią się od siebie wieloma parametrami. Przy wyborze ogumienia, musimy bazować na danych producenta naszego pojazdu. Od nas jednak zależy jaką firmę i model opony wybierzemy. Wybierajmy więc mądrze. Zapoznaj się z możliwościami, jakie dają Ci opony zimowe Dębica Frigo S-30.

Dębica Frigo S-30 135/80 R12 68 T

Wymiary

Dzięki zastosowanym technologiom, opony idealnie nadadzą się do pojazdów osobowych. Opisywana opona przystosowana jest do 12 - calowych felg. Zwróćmy szczególną uwagę, aby opona była dobrana w odpowiednim rozmiarze. Dokładną specyfikację znajdziemy w dokumentacji auta. Minęły czasy w których to uważano, że ogumienie zimowe powinno być mniejsze niż to przeznaczone do jazdy latem. Pamiętajmy, że tylko dobrze dobrana opona spełni swoje zadanie na drodze. Szerokość opon 135 mm oraz ich profil 80, wpływa w znacznym stopniu na przyczepność i cichą jazdę.

Właściwości

Warto zwrócić uwagę na wyjątkowe właściwości opon. Szczególnie istotny indeks nośności (68 - wytrzymałość do 315 kg) oraz prędkości (który określa się symbolem T, wyznaczającym maksymalną prędkość na poziomie 190 km/h). W klasyfikacji, przeprowadzanej ze względu na wymogi unii, efektywność paliwowa opony została opisana symbolem F, natomiast przyczepność na mokrej nawierzchni - E. O jakości jazdy. Im cichsze opony, tym przyjemniejsza jazda. Prezentowany|Opisywany model, charakteryzuje się głośnością na poziomie 69 dB.

Mocne strony

Oponę Dębica Frigo S-30 charakteryzuje przede wszystkim niski poziom emitowanego hałasu, dzięki czemu Twoja podróż będzie znacznie bardziej komfortowa.

Podsumowanie

Dobór odpowiedniej opony, profesjonalny montaż oraz uważna jazda to klucze do bezpiecznego poruszania się na drogach w trudnych jesienno-zimowych warunkach. O ile w kwestii bezpośredniego zachowania na drodze, kluczowy jest kierowca, o tyle technologia może mu na drodze ułatwić zadanie. W tym miejscu pojawiają się opony Dębica Frigo S-30. Ogumienie to, dzięki dobrej charakterystyce zapewni możliwie najlepsze warunki do jazdy. Reszta zależy od nas.

Dane techniczne

Parametry
Indeks prędkości T
Efektywność paliwowa F
Klasa przyczepności E
Poziom emisji hałasu 69
Mocne strony niski poziom hałasu
Profil opony 80
Szerokość opony 135
Średnica felgi R12
Typ pojazdu osobowy
Indeks nośności 68

Opisy produktu Dębica Frigo S-30 135/80 R12 68 T udostępniane przez sprzedawców

33opony.com.pl: Opis Opony zimowe Dębica Frigo S-30 135/80r12 68T

Opony zimowe Dębica Frigo S-30 135/80r12 68T to osobowe opony klasy budżetowej. Producentem opon jest polska marka Dębica, należąca do koncernu Goodyear. Na wszystkie swoje opony Dębica oferuje 5-letnią gwarancję.Opony zimowe Dębica Frigo S-30 135/80r12 68T – parametry z etykiety: FE1 (69 dB)Podana cena dotyczy 1 szt.

zobacz także więcej opon DĘBICA Frigo S-30 inne opony w rozmiarze 135/80r12

SklepOpon.com: Opis Dębica FRIGO S30 135/80 R12 68 T osobowy - MOŻLIWY ODBIÓR KRAKÓW

( podobny opis w oponytanio.pl )

Opona zimowa przeznaczona dla kierowców ceniących ekonomiczną jazdę w zimowych warunkach. Rzeźba bieżnika opony zapewnia dobre odprowadzanie wody, śniegu i błota pośniegowego. Z kolei liczne nacięcia klocków bieżnika zapewniają zwiększoną przyczepność na nawierzchni pokrytej śniegiem.

Mieszanka gumowa na bazie krzemionki gwarantuje zachowanie elastyczności opony nawet w czasie niskich temperatur.

InOpony.pl: Opis Dębica Frigo S-30 135/80R12 68 T

Przeznaczona dla kierowców podróżujących w warunkach zimowych zarówno po autostradach jak i w górach. Dobre odprowadzanie wody, śniegu i błota zapewnia otwarta rzeźba bieżnika opony Dębica Frigo przedzielona trzema rowkami obwodowymi i wieloma rowkami poprzecznymi.

Liczne nacięcia klocków bieżnika zapewniają maksymalną przyczepność do nawierzchni pokrytej śniegiem. Z kolei dodatkowe krawędzie klocków bieżnika dają oponie Dębica Frigo możliwość samooczyszczania w czasie jazdy.

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie