Menu

Firestone WINTERHAWK 3 215/55 R16 97 H

Cechy produktu

  • Producent Firestone 
  • Szerokość przekroju 215 
  • Wysokość profilu 55 
  • Średnica osadzenia R16 
  • Indeks nośności 97 
  • Indeks prędkości
  • Typ pojazdu osobowy 
  • Efektywność paliwowa
  • Poziom emisji hałasu 72 dB
  • Przyczepność na mokrej nawierzchni

Opis

Winterhawk 3Rzuć wyzwanie zimie z nowymi, ulepszonymi oponami zimowymi Firestone Winterhawk 3. Dzięki zaimplementowaniu najnowszej technice lameli, Winterhawk 3 dokonuje skoku w przyszłość w zakresie osiągów, bezpieczeństwa i trwałości.

Pozostaje jedynie zrelaksować się i cieszyć się błyskotliwem zimowego pejzażu.pokaźniejsze bezpieczeństwo i pewność prowadzenia na mokrej i błotnistej nawierzchni*znacznie udoskonalona* wytrzymałość na zużycieNiezawodna przyczepność równocześnie na sypkim śniegu, jak i na lodzieLEPSZA TRAKCJA W ZIMOWYCH WARUNKACHDoskonała trakcja w warunkach zimowych jest kompilacją 3 komponentów: ilości lameli, siły tarcia oraz zdolności wgryzania się w śnieg.

Opona Firestone Winterhawk 3 posiada te elementy zapewniające idealną kontrolę prowadzenia na oblodzonych albo pokrytych śniegiem drogach.EFEKT KRAWĘDZIOWANIATechnologia lameli zastosowana w bieżniku Winterhawk powoduje, że opona rewelacyjnie wgryza się w śnieg i lód.duże zagęszczenie lameli powiększa przyczepnośćobszerne zagęszczenie lameli zwiększa przyczepnośćDwuwymiarowe lamele powiększają przyczepnośćTARCIE O PODŁOŻENajnowsze mieszanki gumowe usztywnione krzemionką zapewniają utrzymanie właściwej przyczepności w szerszym zakresie temperatur.Polimery NanoPro- TechRównomierne rozmieszczenie cząsteczek krzemionkiElastyczna mieszanka, także w niskich temperaturachZDOLNOŚĆ WGRYZANIA SIĘ W ŚNIEGUtrzymanie maksymalnej trakcji nawet na sypkim śniegu.

Bieżnik Winterhawk 3 pokaźniejszą liczbę klocków z jeszcze większą liczbą lameli. Służy to poprawie chwytania śniegu i jego usuwania w celu powiększenia przyczepności.pokaźniejsza ilość klocków bieżnikaDuża liczba rowkówWyższy współczynnik chropowatościLEPSZE OSIĄGI NA MOKREJ NAWIERZCHNIOsiągi w deszczu i błocie pośniegowym dzięki nowoczesnej budowie rzeźby bieżnika Winterhawk 3.

obfita liczba rowków oraz jednolita głębokość bieżnika na całej jego powierzchni wspomagają eliminowanie wody czy błota pośniegowego z centralnej części bieżnika, dzieki czemu zwiększa się przyczepność a ogranicza ryzyko poślizgu.jednorodna GŁĘBOKOŚĆ BIEŻNIKASZEROKIE NAPRZEMIENNE ŻŁOBIENIADUŻA liczba ROWKÓWDŁUŻSZA ŻYWOTNOŚĆ OPONYDynamiczna Analiza Śladów wykorzystana w projektowaniu bieżnika pozwoliła zachować równowagę pomiędzy ilością klocków i rowków bieżnika.

wynikiem tego jest słuszna sztywność, rozszerzona żywotność i jednakowo dobra przyczepność w zimowych warunkach choćby w 3 czy 4 sezonie wykorzystywania opony.technologia optymalizacji sztywnościRzeźba bieżnika usprawniająca odprowadzanie wody i błota pośniegowego taniej-przed-sezonem wyprzedaz-opon-2015

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.