Moje konto  ▾

Goodyear UltraGrip 8 Performance 225/60 R16 98 H

Producent GoodyearSzerokość przekroju 225Wysokość profilu 60Średnica osadzenia R16Indeks nośności 98Indeks prędkości HTyp pojazdu osobowyEfektywność paliwowa CPoziom emisji hałasu 67Przyczepność na mokrej nawierzchni C WIĘCEJ INFORMACJI ↓

13 ofert z 11 sklepów internetowych

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentGoodyear
Szerokość przekroju225
Wysokość profilu60
Średnica osadzeniaR16
Indeks nośności98
Indeks prędkościH
Typ pojazduosobowy
Efektywność paliwowaC
Poziom emisji hałasu67
Przyczepność na mokrej nawierzchniC

Końcówka października, to początek pierwszych znaczących przymrozków i czas gwałtownych zmian pogodowych. By odpowiednio przygotować się do zimy, zwróć uwagę na "zimówki", które znacząco podniosą bezpieczeństwo na drodze. Na rynku jest wiele różnych firm produkujących opony samochodowe. Zapoznaj się z naszą propozycją "zimówek". Wybierz takie, które najlepiej spełnią Twoje wymagania.

Wymiary

Opony przeznaczone są do pojazdów osobowych.

Właściwości

Warto także pamiętać o pozostałych atrybutach opon. W klasyfikacji unii opory toczenia, które wpływają na poziom spalania została określona ma poziomie C, natomiast przyczepność na mokrej nawierzchni - C. Prócz tego, zewnętrzny hałas toczenia oscyluje wokół 67 dB.

Podsumowanie

Pamiętajmy, że jazda na zimowych oponach będzie najskuteczniejsza wtedy, gdy ogumienie zostanie odpowiednio zamontowane. Instalujmy rozmiary wskazane przez producenta auta. Montowanie szerszych opon nie poprawi prowadzenia, a czasem może nawet zaszkodzić. Tylko dobór ogumienia zgodny z zaleceniami producenta auta, pozwala na uzyskanie wszelkich oczekiwanych parametrów opony. Pamiętajmy także, że pełną efektywność ogumienie uzyskuje dopiero po przejechaniu kilkuset kilometrów. Podsumowując, zakup opon Goodyear UltraGrip 8 Performance, zdaje się być trafionym wyborem na zimowy sezon.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.