Menu

Goodyear UltraGrip Performance Gen-1 215/45 R17 91 V

Cechy produktu

  • Producent Goodyear 
  • Szerokość przekroju 215 
  • Wysokość profilu 45 
  • Średnica osadzenia R17 
  • Indeks nośności 91 
  • Indeks prędkości
  • Typ pojazdu osobowy 

Opis

perfekcyjna przyczepność i znakomite prowadzenie w warunkach zimowych

Goodyear UltraGrip Performance Gen-1 to opona zimowa klasy UHP (ultra-high-performance) dla najmocniej wymagających kierowców.

perfekcyjne hamowanie na śniegu

Skróć drogę hamowania w najważniejszych momentach dzięki technice SnowProtect marki Goodyear zapewniającej rewelacyjne prowadzenie w warunkach zimowych.

Mniejsze ryzyko aquaplaningu

Rowki hydrodynamiczne usprawniają odprowadzanie wody z powierzchni opony,zmniejszyć ryzyko aquaplaningu i poprawić trakcję na topniejącym śniegu.

optymalne zużycie bieżnika

technika stosownej pracy bieżnika gwarantująca prawidłowe wyodrębnionia jego zużycia.

nieprzeciętne wyniki w testach

Opona Goodyear UltraGrip Performance Gen-1 jest zwycięzcą testu Auto Bild Sportscars ze względu na jego dynamiczne prowadzenie w każdych warunkach pogodowych. Na pierwsze miejsce wpływ miała dodatkowo stabilność w bocznej przyczepności na mokrej i śnieżnej nawierzchni, korzystne bezpieczeństwo aquaplaningu i opory toczenia oszczędzające paliwo. Nic dziwnego, iż dziennikarze ocenili oponę jako „wzorową”.

Opona otrzymała na dodatek miejsce na podium w teście opon ADAC z najlepszą oceną zużycia śniegu i zużycia paliwa, a także miejsce na podium w teście Sport Auto, który ocenił oponę jako godną polecenia.

Opis producenta: Goodyear jest jedną z największych firm oponiarskich na świecie. Firma tworzy swoje produkty w 49 fabrykach w 22 krajach na całym świecie i zatrudnia ponad 66 tysięcy osób. Dwa centra innowacji w Luksemburgu oraz w USA stale opracowują najnowocześniejsze produkty i usługi, które wyznaczają standardy technologii i skuteczności w branży.

producenta Goodyear rozpoznaje dzisiaj niemal każdy kierowca. Co atrakcyjne, historia nazwy producenta nie pochodzi bezpośrednio od nazwiska założyciela, czyli Franka A. Seiberling'a. Właściciel Goodyear'a chciał uczcić pamięć osoby, bez której nie powstałaby żadna opona czyli Charles'a Goodyear'a. Jego pomysłem jest w dodatku oznakowanie produktów Goodyear skrzydlatym butem rzymskiego boga handlu i kupiectwa, Merkurego.

Goodyear za każdym razem inwestował w nowe technologie i rozwój. Dzięki czemu lądownik Apollo 14 został wyposażony w MET (Modularized Equipment Transporter) z oponami Goodyear XLT, a Gary Gabelich mógł ustanowić na oponach ze skrzydlatym logiem, rekord szybkości - ponad 622 mph (około 1000 km/h). Z minimalnej fabryki opon rowerowych której lista płac w 1898 roku wynosiła 217 dolarów, powstał koncern którego wysokość sprzedaży przekracza obecnie 20 bilionów dolarów.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.