Menu

Goodyear UltraGrip Performance Gen-1 235/40 R18 95 V

Cechy produktu

  • Producent Goodyear 
  • Szerokość przekroju 235 
  • Wysokość profilu 40 
  • Średnica osadzenia R18 
  • Indeks nośności 95 
  • Indeks prędkości
  • Typ pojazdu osobowy 
  • Efektywność paliwowa
  • Poziom emisji hałasu 71 dB
  • Przyczepność na mokrej nawierzchni

Opis

świetna przyczepność i wspaniałe prowadzenie w warunkach zimowych

Goodyear UltraGrip Performance Gen-1 to opona zimowa klasy UHP (ultra-high-performance) dla najszczególniej wymagających kierowców.

perfekcyjne hamowanie na śniegu

Skróć drogę hamowania w najważniejszych momentach dzięki technologii SnowProtect producenta Goodyear zapewniającej świetne prowadzenie w warunkach zimowych.

Mniejsze ryzyko aquaplaningu

Rowki hydrodynamiczne upraszczają odprowadzanie wody z powierzchni opony,obniżyć ryzyko aquaplaningu i poprawić trakcję na topniejącym śniegu.

trafne zużycie bieżnika

technika optymalnej pracy bieżnika gwarantująca korzystne wyróznionia jego zużycia.

idealne wyniki w testach

Opona Goodyear UltraGrip Performance Gen-1 jest zwycięzcą testu Auto Bild Sportscars ze względu na jego dynamiczne prowadzenie w każdych warunkach pogodowych. Na pierwsze miejsce wpływ miała ponadto stabilność w bocznej przyczepności na mokrej i śnieżnej nawierzchni, prawidłowe bezpieczeństwo aquaplaningu i opory toczenia oszczędzające paliwo. Nic dziwnego, że dziennikarze ocenili oponę jako „wzorową”.

Opona otrzymała też miejsce na podium w teście opon ADAC z najkorzystniejszą oceną zużycia śniegu i zużycia paliwa oraz miejsce na podium w teście Sport Auto, który ocenił oponę jako godną polecenia.

Opis producenta: Goodyear jest jedną z największych firm oponiarskich na świecie. Firma buduje swoje produkty w 49 fabrykach w 22 krajach na całym świecie i zatrudnia ponad 66 tysięcy osób. Dwa centra innowacji w Luksemburgu i w USA stale opracowują najnowocześniejsze produkty i usługi, które wyznaczają standardy technice i efektywności w branży.

firmę Goodyear rozpoznaje teraz niemal każdy kierowca. Co atrakcyjne, historia nazwy producenta nie pochodzi bezpośrednio od nazwiska założyciela, czyli Franka A. Seiberling'a. Właściciel Goodyear'a chciał uczcić pamięć osoby, bez której nie powstałaby żadna opona czyli Charles'a Goodyear'a. Jego pomysłem jest jeszcze oznakowanie produktów Goodyear skrzydlatym butem rzymskiego boga handlu i kupiectwa, Merkurego.

Goodyear za każdym razem inwestował w nowe technologie i rozwój. Dzięki czemu lądownik Apollo 14 został zaopatrzony w MET (Modularized Equipment Transporter) z oponami Goodyear XLT, a Gary Gabelich mógł ustanowić na oponach ze skrzydlatym logiem, rekord szybkości - ponad 622 mph (około 1000 km/h). Z małej fabryki opon rowerowych której lista płac w 1898 roku wynosiła 217 dolarów, powstał koncern którego wysokość sprzedaży przekracza obecnie 20 bilionów dolarów.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.