Menu

Michelin Alpin 6 215/50 R17 95 V

Cechy produktu

  • Producent Michelin 
  • Szerokość przekroju 215 
  • Wysokość profilu 50 
  • Średnica osadzenia R17 
  • Indeks nośności 95 
  • Indeks prędkości

Opis

Michelin Alpin 6 to nowość na zimę 2018/2019. Stosowne bezpieczeństwo i kontrola na śniegu od nowości do zużycia dzięki rewolucyjnej technologii MICHELIN EVERGRIP. Ewolucyjna rzeźba bieżnika: rowki otwierające i zwiększające się wraz ze zużywaniem się bieżnika.

Wielowarstwowa mieszanka bieżnika: najnowszej generacji mieszanka o wysokich osiągach zimą, mieszanka Traction Booster Compound wzmacnia przyczepność na śniegu wraz ze zużywaniem się bieżnika. Michelin obecny jest w Polsce od 1994 r., kiedy to w Warszawie została założona pierwsza filia Grupy Michelin w Centralnej i Wschodniej Europie.

W grudniu 1995 roku Grupa Michelin, kupuje zestaw większościowy akcji olsztyńskiej fabryki, stając się partnerem strategicznym i inwestorem na wielką skalę. Fabryka zmienia oblicze: pojawiają się kolejne inwestycje, nowe maszyny i urządzenia, nowe technologie i produkty, obowiązuje prekursorskie podejście do klienta i spraw jakości.

Rusza produkcja ciężarowych opon całostalowych (1996), a w 1998 roku następuje otwarcie Zakładu Form. W 2000 roku w Warszawie zostaje otwarte Centrum Szkoleniowe dla dilerów. W 2001 roku olsztyńska fabryka zaczyna produkcję opon osobowych i ciężarowych pod marką Michelin.

W otwartej w roku 2004 hali kordów formuje się kord impregnowany, który znajduje użycie w technice C3M - to już najwyższa półka! W styczniu 2005 roku fabryka w Olsztynie i Dyrekcja Handlowa Michelin Polska w Warszawie łączą się w jedną markę: Michelin Polska S.A.

Powstają nowe inwestycje: Centrum Logistyczne, nowy Zakład Opon Osobowych i Dostawczych oraz Zakład Półfabrykatów.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.