Menu

Nokian WR SUV 3 295/40 R20 110 V

Cechy produktu

  • Producent Nokian 
  • Szerokość przekroju 295 
  • Wysokość profilu 40 
  • Średnica osadzenia R20 
  • Indeks nośności 110 
  • Indeks prędkości
  • Typ pojazdu SUV 
  • Efektywność paliwowa
  • Poziom emisji hałasu 75 dB
  • Przyczepność na mokrej nawierzchni

Opis

doskonałe atrybuty jezdne na śniegu i błocie pośniegowym

Opona Nokian WR SUV w zmiennych warunkach zimowych w Polsce czuje się jak u siebie i gwarantuje świetną przyczepność zimą oraz świetne atrybuty jezdne. Zimowa opona Nokian WR SUV 3 chroni przed aquaplaningiem i aquaplaningiem na błocie pośniegowym i pozwala uniknąć wszelkich nieoczekiwanek, jakie niesie ze sobą zima. Opona ta płynnie się toczy i gwarantuje staranne prowadzenie, jak na dodatek równowagę na śniegu, błocie pośniegowym i na suchych nawierzchniach.

Nowy symetryczny bieżnik kierunkowy opony Nokian WR SUV 3, liczne nacięcia lameli i zimowa mieszanka gumowa na bazie krzemionki do samochodów SUV o znacznej mocy istotnie jednostajne cechy jezdne i prawidłową przyczepność nawet przy wysokich szybkościach. Z kolei innowacje takie jak system Snow Claws rewelacyjną przyczepność na śniegu i lodzie – był to cel specjalny, który postawiono sobie przy projektowaniu tej opony. Nieszablonowy wzór bieżnika i polerowane rowki poprzeczne pomagają polikwidować niebezpieczny aquaplaning i aquaplaning na błocie pośniegowym.

nieszablonowy wzór bieżnika – wyśmienite prowadzenie

Bieżnik opon SUV High Performance optymalizuje prowadzenie pojazdu i właściwości zabezpieczające przed aquaplaningiem i aquaplaningiem na błocie pośniegowym. Wzdłużne żebro środkowe stabilizuje jazdę na wszystkich powierzchniach, zwłaszcza przy sporych szybkościach. Poza logicznym i wyważonym prowadzeniem opona Nokian WR SUV 3 skrupulatnie się zatrzymuje i lekko toczy, dzięki czemu kierowca oszczędza paliwo i chroni środowisko.

Stabilizatory na blokach bieżnika obok żebra środkowego i żeber wzdłużnych dodatkową sztywność w skomplikowanych i zmiennych warunkach, w jakich eksploatuje się samochody SUV. Trójwymiarowe lamele blokujące, rozciągające się od barku do barku, udoskonalają prowadzenie opon zimowych Nokian na zakrętach i w trakcie wymijania. W przeciwieństwie do lameli prostej lamela blokująca 3D wspomaga blok bieżnika wtedy, gdy się otwiera, co zapewnia mechanizm blokujący, który jest w nią zastosowany.

innowacyjny system Snow Claws – słuszna przyczepność na śniegu

Specjalne „pazurki" systemu Snow Claws są wycięte w rowkach wzdłużnych i poprzecznych bloków bieżnika, by zapewnić potrzebną przyczepność na drogach w warunkach zimowych. Potężnie wbijają się w powierzchnię na miękkim śniegu i na miękkim podłożu. Obszerna ilość lameli w blokach bieżnika zapewnia rezerwę przyczepności na dni deszczowe. Opona Nokian WR SUV 3 błyskawicznie reaguje na ruchy kierownicy, prosto się ją prowadzi na suchych, a także mokrych nawierzchniach, jest także bezawaryjna podczas prędkiego skręcania albo zmiany pasa ruchu na oblodzonej drodze.

przypasowana mieszanka bieżnika maksymalizuje przyczepność i solidność

niesprężysta zimowa mieszanka na bazie krzemionki do samochodów SUV, przypasowana do zmiennych warunków i pokaźnych szybkości, zapewnia wspaniałą przyczepność zimą i niepodatność na ścieranie we wszelkich temperaturach. Przyczepność na mokrych nawierzchniach jest optymalizowana poprzez dużą zawartość krzemionki w mieszance, która bezawaryjnie reaguje na wzrost i spadek temperatury.

ARAMID BOCZNE ŚCIANY – Wytrzymałe jak nigdy wcześniej

Opony firmy Nokian Tyres z technologią aramidowych ścian bocznych proponują Ci dopełniające bezpieczeństwo i wytrzymałość na wymagających nawierzchniach, a także w złych warunkach pogodowych. Nieporównywalnie wytrzymałe ściany boczne są niezwykle wytrzymałe na zużycie i przecięcia. Włókna aramidowe usztywniają i wzmacniają bok opony, dzięki czemu jest ona w stanie jeszcze lepiej znosić uderzenia.

Ten sam materiał stosuje się w lotnictwie oraz w przemyśle zbrojeniowym. Z powodzeniem stosowany jest w kamizelkach kuloodpornych.

Aramid broni opony firmy Nokian Tyres. Opony Nokian Tyres chronią życie.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.