Moje konto  ▾

Dębica Frigo S-30 135/80 R12 68 T

Producent DębicaSzerokość przekroju 135Wysokość profilu 80Średnica osadzenia R12Indeks nośności 68Indeks prędkości TTyp pojazdu osobowyEfektywność paliwowa FPoziom emisji hałasu 69Przyczepność na mokrej nawierzchni E WIĘCEJ INFORMACJI ↓

12 ofert z 12 sklepów internetowych

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentDębica
Szerokość przekroju135
Wysokość profilu80
Średnica osadzeniaR12
Indeks nośności68
Indeks prędkościT
Typ pojazduosobowy
Efektywność paliwowaF
Poziom emisji hałasu69
Przyczepność na mokrej nawierzchniE

Opony różnią się od siebie wieloma parametrami. Przy wyborze ogumienia, musimy bazować na danych producenta naszego pojazdu. Od nas jednak zależy jaką firmę i model opony wybierzemy. Wybierajmy więc mądrze. Zapoznaj się z możliwościami, jakie dają Ci opony zimowe Dębica Frigo S-30.

Wymiary

Dzięki wykorzystanym technologiom, opony świetnie nadadzą się do pojazdów osobowych.

Właściwości

Warto zwrócić uwagę na wyjątkowe cechy opon. W klasyfikacji, przeprowadzanej ze względu na wymogi EU, efektywność paliwowa opony została określona symbolem , a przyczepność na mokrej nawierzchni - . O jakości jazdy. Im cichsze opony, tym przyjemniejsza jazda. Prezentowany|Opisywany model, charakteryzuje się głośnością na poziomie dB.

Podsumowanie

Dobór odpowiedniej opony, profesjonalny montaż oraz uważna jazda to klucze do bezpiecznego poruszania się na drogach w trudnych jesienno-zimowych warunkach. O ile w kwestii bezpośredniego zachowania na drodze, kluczowy jest kierowca, o tyle technologia może mu na drodze ułatwić zadanie. W tym miejscu pojawiają się opony Dębica Frigo S-30. Ogumienie to, dzięki dobrej charakterystyce zapewni możliwie najlepsze warunki do jazdy. Reszta zależy od nas.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.