Menu

Suplement diety opóźniający wytrysk - Super Orgasm Stop 60 kaps.

Cechy produktu

  • Producent Medica-Group (PL) 

Opis

Suplement diety opóźniający wytrysk - Super Orgasm Stop 60 kaps.

Kapsułki na opóźnienie przedwczesnego wytrysku Super Orgasm Stop. Opakowanie posiada 60 kapsułek.
Super Orgasm Stop ma na celu:
• pomóc w wydłużeniu trwania stosunku
• powiększyć kontrolę nad przedwczesnym wytryskiem
• pomóc w pełnej kontroli nad orgazmem
• utrzymać poziom pobudzenia poniżej progu dla przedwczesnego wytrysku przy równoczesnym utrzymaniu erekcji
• wywierać uspokajający wpływ na ejakulację
• nauczenia się modulować i redukować poziom pobudzenia i podniecenia
Dowiedz się dlaczego warto stosować firmy Super Orgasm Stop oraz jakich efektów możesz oczekiwać od części zawartych w produktach.
Przedwszesny wytrysk - problem wielu mężczyzn...
Wytrysk przedwczesny (łac. Eiaculatio praecox) − dysfunkcja seksualna polegająca na ejakulacji (wytrysku) po niepokaźnej stymulacji seksualnej, osiągniętej wcześniej, mężczyzna chce (przed penetracją lub wkrótce po rozpoczęciu penetracji pochwy), co prowadzi do napięcia, niepokoju lub frustracji u mężczyzny lub partnerki. Jest to definicja oparta na Second Consultation on Erectile and Sexual Dysfunctions zaproponowana poprzez WHO w 2004.
Zaburzenie dość powszechne, dotyczy około 1/3 aktywnych seksualnie panów. Raport seksualności Polaków publikowany poprzez prof. Lwa-Starowicza w 2002 i 2005 wskazuje, że problem ten dotyczy 37% Polaków. Obecnie w diagnostyce wytrysku przedwczesnego użytkowane jest pojęcie czasu we wnętrzupochwowego opóźnienia wytrysku, pozwalające ocenić ciężkość tej dysfunkcji.
w sytuacji dłuższej abstynencji seksualnej szybkie następowanie wytrysku jest zjawiskiem naturalnym. Niekiedy jednak przejawia się prawie stale, mimo częstego współżycia.*
* Źródło: Wikiedia
Dotarcie do mety przed czasem nie zawsze jest najwyżej punktowane. Przedstawiamy wyjątkową recepturę Super Orgasm Stop!
zestaw wyprodukowany został w celu wydłużenie trwania stosunku. Żel z rezultatem znieczulenia pomoże Ci w kontrolowaniu wytrysku, dzięki czemu nie musisz obawiać się prędkiego finiszu. Specjalnie wyselekcjonowane składniki kapsułek stymulują do działania pomagając jednocześnie w kontrolowaniu orgazmu. Żel przyjemnie odświeża i chłodzi Twojego członka dzięki temu subtelnie i delikatnie możesz zmierzać do zamierzonego celu jakim jest doprowadzenie Twojej kobiety do upragnionego, wyjątkowego szczytowania. Głębokie nawilżenie miejsc intymnych, nieprzeciętny poślizg i szybka regeneracja pomoże w dotarciu do celu.
Co ma wpływ na przedwczesny wytrysk? *
Na wytrysk ma wpływ kontrola ośrodkowego układu nerwowego. Cykl ten jest dostosowywany poprzez wzajemnie połączone obszary czuciowe mózgu, ośrodki ruchowe i bierze w nim udział szereg neuroprzekaźników.
* Źródło: Wikiedia
progresywna kuracja Super Orgasm Stop! D łużej, przyjemniej, mocniej!
Przedwczesny wytrysk może:
• pogorszyć jakość życia intymnego panów
• wpłynąć negatywnie na związek
• spowodować zły stan emocjonalny u panów
bardzo wielu mężczyzn sygnalizuje problem z przedwczesnym wytryskiem a w szczególności:
• zgłasza uczucie frustracji
• skarży się na lęki z tym związane i pogłębiającą się depresję
• wierzy, iż ich związek z partnerką byłby bardziej udany, gdyby byli w stanie zaspokoić ją seksualnie
• wpływa negatywnie na poziom satysfakcji partnerki z życia erotycznego i całego związku
W terapii wytrysku przedwczesnego wykorzystuje się szereg metod. Posiadają one nad wyraz wysoką sprawność: *
• używanie środków od wewnątrz organizmu (wykorzystywane stale lub doraźnie)
• znieczulenie żołędzi prącia (aplikuje się na 20-30 minut przed współżyciem seksualnym)
• indywidualnie opracowane ćwiczenia masturbacyjne samodzielnie albo z partnerką
• relaksacja
• psychoterapia (indywidualna lub partnerska)
* Źródło: Wikiedia
Dlaczego warto wybrać komplet Super Orgasm Stop?
Od we wnętrzu
Specjalnie wyselekcjonowane komponenty kapsułek stymulują do działania pomagając równocześnie w kontrolowaniu orgazmu.
Od zewnątrz
Przyjemne znieczulenie i szybka regeneracja mają pomóc w opóźnieniu orgazmu.
Szybko
Naturalne składniki są błyskawicznie wchłanialne i już od pierwszego wykorzystywania zaczynają działać.
Bezpiecznie
Skład zestawu Super Orgasm Stop został oparty o bezpieczne i sprawdzone składniki.
adekwatne połączenie komponentów aktywnych Super Orgasm Stop
Na problem z przedwczesną ejakulacją pokaźny wpływ ma system nerwowy dlatego także należy podkreślić kojące działanie owsa i zasobność zawartych w nim komponentów mineralnych, które wzmacniają organizm od w środku.
Świat roślin nigdy nie przestaje zaskakiwać zielarzy i botaników. Okazuje się, iż wegetujące istoty są w stanie wytworzyć związki odpowiadające substancjom syntetyzowanym poprzez ludzki organizm. Ziołolecznictwo raduje się znacznym zainteresowaniem i trafnie. Wyraźnie rozsądniej skorzystać z darów natury zamkniętych w kapsułkach Super Orgasm Stop.
Owies zwyczajny - łagodzi stres i napięcie nerwowe.
Owies zwyczajny jest cudownym środkiem odżywczym, bogatym w białko,wapń, magnez, krzem, potas, żelazo oraz witaminy (w głównej mierze z grupy B). Jego komponenty odżywcze pomagają w utrzymaniu zdrowego układu nerwowego. Owies klasycznie jest stosowany w leczeniu depresji, ogólnego osłabienia, a także wyczerpania psychicznego. Ma atrybuty relaksujące i uspokajające. Niezwykle pomocny dla osób, które chcą zrezygnować z brania antydepresantów. Okazał się sprawny w walce z długookresowym stresem ponieważ działa wzmacniająco i tonująco regulując nadmierną wrażliwość i nadpobudliwość. Cechy uspokajające owsa są również pomocne w osłabianiu napięć i stresów, związanych z obawami i niepewnością w odniesieniu do partnera. Przetwory z owsa pozytywnie wpływają również na funkcje seksualne, stymulując uwalnianie testosteronu, który pobudza centra erotyczne zlokalizowane w mózgu.
Kolocorośl lekarski i jego unikatowe cechy
To prawdziwy „samiec" w świecie flory. Zawiera zaskakująco dużą liczba hormonów męskich - androgenów pod postacią roślinnego odpowiednika, tj. Sarsapogenin. Związki te perfekcyjnie imitują działanie testosteronu i wzmagają syntezę dihydroergotestosteronu. Jest to wyśmienita wiadomość dla panów, którzy stracili radość z pożycia seksualnego. Kolocorośl lekarski jest silnym afrodyzjakiem. Produktywnie wzmaga apetyt na miłość. Kolocorośl lekarski to między innymi bogactwo witamin (C, B, D i A) polisacharydy, aminokwasy i szereg różnych substancji odżywczych pochodzenia roślinnego,w tym: jod, cynk, miedź, żelazo, mangan, siarkę, krzem i sód.
Jak długo powinien trwać stosunek, żeby kobieta mogła osiągnąć satysfakcję?
Czas 2 minut może być wystarczający dla pana (nie cierpiącego z powodu przedwczesnego wytrysku), kobieta może osiągnąć orgazm przeciętnie 10-20 minut po rozpoczęciu stosunku. Dlatego tak ważne jest,pan był w stanie skoncentrować się na akcie współżycia we wszelkich jego fazach - począwszy od gry wstępnej, zamiast tylko na osiągnięciu orgazmu - i kontrolował swoje podniecenie na czas niezbędny kobiecie na osiągnięcie przyjemności.
Sposób wykorzystania: 1 kapsułkę 2 razy dziennie popić niewielką ilością płynu. UWAGA - Nie należy przekraczać 2 kapsułek na dobę.
60 kapsułek.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.