Moje konto
  • Okrągła niskonapięciowa lampa wpuszczana RON Okrągła niskonapięciowa lampa wpuszczana RON

Okrągła niskonapięciowa lampa wpuszczana RON

1 oferta z 1 sklepu

Informacje o produkcie

Ponadczasowa lampa sufitowa Vivian z markową żarówką LED firmy Epistar Dzięki kulistemu kloszowi w wersji matowej bieli, który bardzo pięknie uzupełnia płytę aluminiową, lampa sufitowa Vivian wytwarza bardzo przyjemne i przytulne światło, które przy wartości 3.000 kelwinów ma temperaturę barwy ciepłej bieli.

Poza tym - nie od razu zauważa się, dzięki ponadczasowemu kształtowi tej lampy sufitowej - prostokątnej płycie oraz kulistemu kloszowi - iż ten szklany klosz kryje w sobie najnowocześniejszą technikę: Vivian wyposażono w żarówkę LED firmy Epistar o mocy 6 W emitującą strumień świetlny 500 lumenów, która z pewnością nie musi kryć się za typowymi formami oświetlenia.

Wysoka efektywność energetyczna oraz znacznie dłuższy okres użytkowania to cechy, dzięki którym żarówki LED stają się wyraźnymi faworytami w porównaniu z tradycyjnymi żarówkami lub halogenami. zawiera rodzaj żarówki: LED Lampen Żarówki: 1 x 6 W LED Żarówki: zawiera Jednostka mocy: 6 Ilość żarówek: 1 LED wbudowany na stałe: ja Zawiera dodatkowe LED: nein Dodatkowe LED są wymienne: nein

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też