Menu

Steinel Reflektor z czujnikiem ruchu XLED Home 2, srebrny, 033057

Cechy produktu

  • Producent Steinel 

Opis

Lampa naświetlacz XLED 14,8W metaliczny ST033057 to nowoczesne rozwiązanie oświetleniowe, wytwarzane poprzez niemiecką firmę Steinel, która zapewnia najwyższą jakość jego wykonania i wykorzystanie progresywnych technologią powiększających funkcjonalność.

Została ona produkowana z tworzywa nienaturalnego w oryginalnym srebrnym kolorze, które jest w pełni odporne na działanie promieniowania słonecznego, dzięki temu przedstawia się nienagannie przez mnóstwo lat.tradycyjny prostokątny zarys naświetlacza został w niej zamontowany na w pełni obrotowym uchwycie, który pozwala go obracać w zakresie 180 stopni, dzięki czemu lampa ta może zostać zamontowana zarówno w pionie jak i poziomie, zgodnie z indywidualnymi potrzebami.

zaimplementowany detektor ruchu dla w pełni samoczynnego załączania Lampa naświetlacz XLED 14,8W srebrny ST033057 to model, który został zaopatrzony w pasywny czujka ruchu oparty na wiązkach podczerwieni, który lokalizuje ruch w zasięgu 14 metrów, poprzez co od razu po zauważeniu poruszającego się obiektu załącza on naświetlacz na czas ustawiony za pomocą timera.

w dodatku sensor ruchu uzupełniono także czujnikiem zmierzchu, dzięki czemu lampa nie uruchamia się za dnia, co wpływa na zmniejszone zużycie energii elektrycznej. Samo oświetlenie w lampie wykonywane jest natomiast przy pomocy naświetlacza z mlecznym dyfuzorem, przesłaniający diody LED o produktywności świetlnej na poziomie 1184 lumenów oraz niskim poborze prądu, wynoszącym zaledwie 14,8W.

Wszystko to w połączeniu z wytrzymałością na działanie niskich i wysokich temperatur sprawia, iż model ten jest nad wyraz poręcznym rozwiązaniem, kory nie wymaga po zamontowaniu ingerowania jego posiadaczy, dla w pełni wydajnego działania lampy.

Najważniejsze właściwości naświetlacza ST033057: pokrywa z tworzywa nienaturalnego oporna na promieniowanie UV, zakres pracy w temperaturach od -20 do +40 poziomów Celsjusza, energooszczędne diody LED (pobór prądu 14,8W), skuteczność świetlna 1184 lm, zastosowany czujnik ruchu zasięgu 14 metrów, timer, a także czujnik zmierzchu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.