Menu

Steinel Reflektor zewnętrzny XLED Home 2 Slave, biały, 033125

Cechy produktu

  • Producent Steinel 

Opis

Lampa naświetlacz XLED 14,8 W biały ST033125 pozwala w wydajny sposób oświetlić fasady budynków, okalające je posesje, wjazdy na nie czy również bramy garażowe, zapewniając pełne bezpieczeństwo. Jej tradycyjny prostokątny oraz kompaktowe wymiary sprawiają, że model ten genialnie sprawdza się w większości przypadków.

dodatkowo fakt,produkowany jest ona przez niemiecką markę Steinel, gwarantuje jego trwałość i bezawaryjność poprzez niemało lat używania. Lampa naświetlacz XLED 14,8 W biały ST033125 została wykonana z wytrzymałego na promieniowanie tworzywa sztucznego w białym odcieniu.

dzięki temu nie ulega ona żółknięciu wraz z upływem czasu i poprzez długi czas przedstawia się nienagannie. Sam reflektor w lampie został osadzony na ruchomej głowicy, gwarantującej możliwość przekierowanie źródła światła w pionie i poziomie w zakresie 180 poziomów.

Co pokaźnie wpływa na funkcjonalność tego urządzenia. Dodatkowo model ten może być także odchylany w pionie, przez co bez przeszkód można montować go zarówno na ścianach jak i sufitach czy pod zadaszeniem.

Trwałe i energooszczędne diody XLED, gwarancją zadowolenia Lampa naświetlacz XLED 14,8 W biały ST033125 w swym reflektorze wykorzystuje progresywne diody LED, zaopatrzone w diody chłodzące, dzięki czemu gwarantują one aż do 50 000 godzin świecenia oraz niewielki pobór prądu na poziomie 14,8 W.

ich sprawność wynosi 1184 lumeny, a emitowane światło posiada neutralną barwę. Artykuł ten jest w pełni dopasowany do funkcjonowania w warunkach zewnętrznych w zakresie temperatur od -20 do + 40 stopni Celsjusza i ma klasę szczelności IP40, uodparniającą go na działanie deszczu, śniegu i innych niekorzystnych czynników atmosferycznych.

Najważniejsze atrybuty naświetlacza ST033125: pokrywa wytworzona z prawidłowego na promieniowanie UV tworzywa w odcieniu białym, wydajność oświetlenia na poziomie 1184 lm w pełni ruchoma głowica o zakresie ruchu 180 stopni w pionie i poziomie, niski pobór prądu (14,8W), wysoka sprawność świetlna 1184 lm, klasa szczelności IP44.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.