Menu

Steinel Zewnętrzny reflektor z czujnikiem antracyt XLED 012069

Cechy produktu

  • Producent Steinel 

Opis

Lampa naświetlacz XLED Slim 10,5W antracyt ST012052 wytworzona przez niemiecka markę Steinel specjalizującą się w tworzeniu samoczynnych elementów oświetlenia zewnętrznego. Jest to jeden z najmniejszych modeli tej marki przystępnych w naszej ofercie.

cechuje się on wysmakowanym prostokątnym kształtem i kompaktowymi rozmiarami i możliwością jego konstrukcji zarówno na ścianach jak i sufitach. wydajne oświetlenie posesji, garaży i bram wjazdowa, zapewniając jej użytkownikom pełne bezpieczeństwo.

Lampa naświetlacz XLED Slim 10,5W antracyt ST012052 została wyprodukowana z tworzywa sztucznego w kolorze antracyt, który powoduje, że kurz i inne skażenia na jego powierzchni pozostają prawie całkowicie niewidoczne.

w dodatku materiał ten wykazuje dużą niepodatność na promieniowanie UV, dzięki temu nie blaknie. Reflektor lampy, został osadzony w niej natomiast na ruchomej głowicy pozwalające regulować kąt jej ustawienia.

uzupełniającą zaletą jest także fakt, że prezentowany model został wyekwipowany w sensor podczerwieni wykrywający ruch. Odpowiadający za samoczynne włączanie lampy. Co w połączeniu z timerem, który może zostać ustawiony na czas od 2 sekund do choćby 70 minut, zagwarantuje całkowitą funkcjonalność dla jego użytkowników.

Zasięg czujnika to 8 metrów. 50 000 godzin bezusterkowego użytkowania lampy Lampa naświetlacz XLED Slim 10,5W antracyt ST012052 oświetla przestrzeń z zastosowaniem innowacyjnych diod LED, o sprawności 660 lumenów i neutralnej barwie światła.

dzięki temu pobiera ona zaledwie 10,5W prądu i zagwarantuje bezawaryjne użytkowanie do 50 000 godzin. Dodatkowo lampa ta jest w pełni niepodatna na działanie wysokich i niskich temperatur i niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Najważniejsze atrybuty naświetlacza ST012052: pokrywa wykonana z opornego na zarysowania, kurz i promieniowanie UV tworzywa sztucznego, wbudowany czujka PIR, wyłapujący ruch do 8 metrów, sprawność świetlna na poziomie 660 lumenów, niski zużycie prądu (10,5W), zastosowany timer, neutralna barwa światła (4000K), klasa szczelności IP44.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.