Menu

Steinel Zewnętrzny reflektor z czujnikiem biały XLED 012069

Cechy produktu

  • Producent Steinel 

Opis

Lampa naświetlacz XLED Slim 10,5 W biały ST012069 to stylowe rozwiązania, o kompaktowych, niewielkich wymiarach, które pozwalają zamontować je w dowolnym miejscu na posesji, oświetlając tym samym jej obszar i gwarantując pełne bezpieczeństwo po zmroku.

Została ona wytworzona przez niemiecką marką Steinel, specjalizującą się w wytwarzaniu samoczynnego oświetlenia zewnętrznego, co jest jej gwarancją bezusterkowości i wysokiej jakości wykonania. Lampa naświetlacz XLED Slim 10,5W biały ST012069 została stworzona z wytrzymałego na promieniowanie UV i żółknięcie tworzywa sztucznego w białym odcieniu.

Pozwala ona dzięki ruchomemu reflektorowi o zakresie obrotu 30 poziomów, na skierowanie źródła światła w dowolnym kierunku. Na dodatek model ten został także wyekwipowany w pasywny detektor podczerwieni, odpowiadający za wykrywanie ruchu i samoczynne załączanie oświetlenia, które może świecić po ustawieniu timera przez czas od 2 sekund do 70 minut.

Zasięg czujnika PIR wynosi 8 metrów i może zostać zamaskowany, poprzez specjalne naklejki, tak, by nie widział ruchu na sąsiednich posesjach. Sprawne i trwałe oświetlenie LED Lampa naświetlacz XLED Slim 10,5W biały ST012069 emituje oświetlenie przy pomocy wbudowanych diod LED, o skuteczności świetlnej wynoszącej 660 lumenów i neutralnej barwie światła, dzięki czemu pobiera ona także niezwykle mało prądu, zaledwie 10,5W.

w dodatku żywotność diod została przedłużona w tych lampach do aż 50 000 godzin, za sprawą wbudowanego chłodzenia. Model ten jest w pełni przystosowany do warunków zewnętrznych i działa bez przeszkód równocześnie w upalne dni, jak i zimą w zakresie temperatur od -20 do + 40 stopni.

Najważniejsze parametry naświetlacza ST012069: pokrywa wytwarzana z niepodatnego na żółknięcie i promieniowanie UV tworzywa sztucznego, zaimplementowany detektor PIR, wykrywający ruch do 8 metrów, wydajność świetlna na poziomie 660 lumenów, niski pobór prądu (10,5W), zaimplementowany timer, neutralna barwa światła (4000K), klasa szczelności IP44.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.