Menu

Hiton 17R

Cechy produktu

  • Producent Hiton 
  • Waga urządzenia 65 kg

Opis

Orbitrek Hiton Polska 17R to nad wyraz cichy i zrównoważony trenażer eliptyczny z mechanicznym systemem oporu.

Orbitrek wyposażony został w wielofunkcyjny komputer, byś podczas treningu mĂłgł na bieżąco kontrolować tak ważne parametry jak m.in. Dystans, spalone kalorie, czas itp.

zastosowane w orbitreku wielkie koło pasowe o średnicy aż 50 cm w połączeniu z możliwością regulacji oporu sprawi, że nie tylko zaspokoi on oczekiwania początkujących ale także zaawansowanych użytkownikĂłw. Solidna budowa zezwala na używanie z orbitreka osobom o wadze nawet do 120 kg.

Dzięki systemowi prędkiego demontażu możemy ramiona orbitreka z ruchomej części przełożyć do części stałej i tym samym ćwiczyć tylko dolne partie ciała.

Orbitrek także z łatwością wypoziomujemy w pomieszczeniu z krzywą posadzką dzięki dostosowywanym tylnym stopkom. W dodatku chcąc po treningu przenieśÄ‡ sprzęt w inne miejsce nie musimy się martwić, jego podnoszeniem, gdyż przednie stopki zostały zaopatrzone w rolki transportowe.

Trenażer eliptyczny Hiton 17r pasuje do wydajnego treningu wszelkich partii mięśni. Eliptyczny ruch jest w dodatku niezwykle przyjazny dla Waszych stawĂłw. Orbitrek Hiton 17r pozwoli Ci na systematyczne ćwiczenie 80% mięśni swego ciała. Dzięki niemu spalisz zbędną tkankę tłuszczową, zniżysz poziom ciśnienia krwi, a z reguły poprawisz wydolnośÄ‡ swego serca i płuc. Do jednych z najważniejszych zalet orbitreka możemy zaliczyć fakt,w trakcie ćwiczeĹ„ nie są obciążane stawy ani kręgosłup tak jak w sytuacji biegania.

Najważniejsze dane:
  • Wielofunkcyjny komputer treningowy
  • wielka nieelastyczna i konkretna konstrukcja
  • Maksymalna waga użytkownika: 120 kg
  • Łatwy montaż
  • Cicha praca

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.