Menu

HMS H5813

Cechy produktu

  • Producent HMS 
  • Maksymalna waga użytkownika 150 kg
  • System hamowania magnetyczny 
  • Waga urządzenia 58 kg
  • Waga koła zamachowego 9 kg

Opis

H5813i to orbitrek z nowej kolekcji produktów do której należą także rower poziomy i rower tradycyjny. Jest połączeniem wysokiej jakości, funkcjonalności i prostoty obsługi. Dzięki systemowi oporu magnetycznego, ćwiczenia są ciche, a tym samym nie przeszkadzają innym osobom w Twoim otoczeniu. Trening na orbitreku ma szereg zalet: spala tkankę tłuszczową, ulepsza wydolność, wzmacnia wszystkie najważniejsze grupy mięśniowe, a przy tym nie obciąża stawów i minimalizuje ryzyko kontuzji.Orbitrek został zaopatrzony w nowoczesny komputer z możliwością podłączenia telefonu lub tabletu działającym w systemie Android albo iOS. Dzięki temu użytkownik uzyskuje dostęp do gratisowej aplikacji Fit Hi Way. To nie tylko kolejna na rynku aplikacja, która urozmaica ćwiczenia. Aplikacja jest połączeniem należycie znanych iConsole+, iBiking i iRuning, co oznacza, że jest kompatybilna z najróżniejszymi urządzeniami (bieżna, rowerek, orbitrek). Dzięki niej użytkownik uzyskuje dostęp do całej historii swoich treningów, może dzielić się swymi osiągnięciami z innymi użytkownikami za pośrednictwem mediów społecznościowych (Facebook, Twitter). W najnowszej aplikacji nie mogło w dodatku zabraknąć możliwości ustawienia dowolnej trasy na świecie – w połączeniu z Google Maps.w dodatku użytkownik ma do dyspozycji szeroki komputerek z wyświetlaczem LCD. Dzięki niemu możemy samodzielnie ustawić czas treningu czy obciążenie. Urządzenie na dodatek 12 programów treningowych, które w genialny sposób pokierują naszymi ćwiczeniami. Dzięki dotykowym sensorom możemy na bieżąco obserwować nasz puls. Na wyświetlaczu w trakcie treningu wynajdziemy najbardziej praktyczne i przydatne dane, takie jak: scan, czas, prędkość, dystans, puls, kalorie, body fat. Artykuł ma także funkcje recovery.H5813i to solidna, stabilna kompozycja. Stopki poziomujące pomogą równo ustawić sprzęt, a zamontowane kółka transportowe ułatwią jego przemieszczanie. Dzięki uchwytowi na urządzenie przenośne i bidon, wszystko czego potrzebujemy do treningu, będziemy mieli pod ręka.H5813i to najkorzystniejszy wybór dla osób, które preferują trening cardio a jednocześnie nie chcą obciążać swoich stawów.Specyfikacja: rozmiary: 166 x 70 x 158 cm Zakres obciążenia: 1-32 Waga koła zamachowego: 9 kg Regulacja oporu: automatyczna Opór: magnetyczny wewnętrzny Zasilanie: sieciowe 230V Uchwyt na urządzenie mobilne Kółka transportowe Stopki poziomujące Waga towaru: 58 kg Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Funkcje: ekran: LCD Obsługa bezpłatnej aplikacji Fit Hi Way Scan Czas szybkość Dystans Puls Kalorie Recovery Body Fat Bluetooth HRC Łączna ilość programów treningowych: 19 Uwagi: Nie przeznaczony do korzystania komercyjnego Gwarancja 24 miesiące;

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.