Menu

HMS H6191W

Cechy produktu

  • Producent HMS 
  • Maksymalna waga użytkownika 110 kg
  • System hamowania magnetyczny 
  • Waga urządzenia 44 kg
  • Waga koła zamachowego 7 kg

Opis

H6191W HMS to orbitrek magnetyczny zaopatrzony w innowacyjny komputer z możliwością podłączenia smartfona albo tabletu działających w systemie Android lub iOS. Konsola może zespolić się z urządzeniem mobilnym za pośrednictwem Bluetooth, dzięki czemu uzyskujemy dostęp do najnowszych technologii - aplikacji Fit Hi Way i iConsole+.Fit Hi Way to nie tylko kolejna na rynku aplikacja, która urozmaica ćwiczenia. Aplikacja jest połączeniem prawidłowo znanych iConsole+, iBiking oraz iRuning, co oznacza, iż jest kompatybilna z zróżnicowanymi urządzeniami (bieżna, rowerek, orbitrek). Dzięki niej użytkownik uzyskuje dostęp do całej historii swoich treningów, może dzielić się swymi osiągnięciami z innymi użytkownikami za pośrednictwem mediów społecznościowych (Facebook, Twitter). W najnowszej aplikacji nie mogło też zabraknąć możliwości ustawienia dowolnej trasy na świecie - w połączeniu z Google Maps.Orbitrek H6191W wyekwipowany jest także w port USB, dzięki któremu możemy ładować swoje urządzenie mobilne w trakcie treningu. Dodatkowym udogodnieniem są sensory dotykowe do precyzyjnego mierzenia pulsu, uchwyt na urządzenia mobilne i bidon, który dodatkowo jest w pakiecie.;Specyfikacja: rozmiary produktu: długość: 142 cm szerokość: 59,5 cm wysokość: 157 cm Długość kroku: 374 mm Odległość pomiędzy pedałami: 200 mm Opór: magnetyczny 8 stopni regulacji oporu Regulacja oporu: automatyczna System hamowania: magnetyczny Koło zamachowe: 7 kg antypoślizgowe, a także obfite stopki - szerokość 14 cm Gniazdo USB Uchwyt na bidon i bidon w zestawie Pomiar pulsu: sensory dotykowe Rolki transportowe Zasilanie sieciowe: 230V Waga: 43,9 kg Maksymalna waga użytkownika: 110 kg Funkcje komputera: Time - czas Distance - dystans Speed - szybkość Calories- kalorie Pulse - puls Watt - moc RPM - obroty na minutę Manual- tryb treningu manualnego Cardio - cel trybu treningu HR Program - dostępne tryby: tryb manualny tryb H.R.C. Tryb watt tryb użytkownika tryb body fat tryb recovery 12 podstawowych programów treningowych Łączna liczba programów treningowych: 23;;Uwagi produkt nie dedykowany do wykorzystywania komercyjnego Gwarancja 24 miesiące;

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.