Hop-Sport HS-4005

Hop-Sport HS-4005

  • Cena od: 528
  • Szerokość: 97
Oferty 1-4 ułożone według:

Informacje o produkcie

Chcesz zrzucić kilka kilogramów? Prezentowany orbitrek spełni się w tej roli. Sprawdź sprzęt Hop-Sport HS-4005. Przeczytaj opis, zobacz zdjęcia i zdecyduj czy to urządzenie dla Ciebie.

Wprowadzenie

Orbitrek, czyli trenażer eliptyczny, to specyficzne urządzenie do ćwiczeń, które łączy w sobie pozytywne cechy jazdy na rowerze, spacerowania po górach czy biegania. Zaletą tego urządzenia jest ruch eliptyczny, który powoduje aktywizację i obciążenie mięśni, bez ryzyka kontuzji, której można nabawić się biegając czy chodząc po górach. Jest więc bezpieczny dla stawów. W jaki sposób orbitrek chroni stawy kolanowe i kostki? Pełen zakres ruchu nóg wykonywany jest w jednej płaszczyźnie, poziomo, przód - tył, bez możliwości wywinięcia stawów na boki. Docenią to ci, który mieli już problemy np. więzadłami kolanowymi.

Hop-Sport HS-4005

Porady i specyfikacja

Na rynku dostępne są trzy rodzaje takich urządzeń. Trenażery mechaniczne, są idealne do treningu od czasu do czasu. Jeśli szukamy urządzenia do ćwiczenia co kilka dni, ten typ nada się wyśmienicie. Trenażery magnetyczne, świetnie nadają się do regularnych, cięższych treningów dla osób, które chcą ćwiczyć regularnie, nawet codziennie. Orbitreki elektromagnetyczne pozwalają na bardziej zaawansowane ustawienia treningu. Urządzenie można zaprogramować pod konkretny plan treningu, który będzie regulowany, przez komputer pokładowy, bez naszej ingerencji podczas treningu. Przewagą orbitreków mechanicznych nad magnetycznymi i elektromagnetycznymi, jest wytrzymałość i cena. Te drugie jednak są cichsze podczas eksploatacji i pozwalają na lepsze dopasowanie obrotów do naszych preferencji. Maksymalna wytrzymałość dla urządzenia, określająca wagę osoby ćwiczącej to 100 kg. W urządzeniu zastosowano magnetyczny system hamowania. Długość urządzenia to 55 cm. HS-4005 ma 157 cm wysokości. Całość waży niespełna 31 kg.

Użytkowanie

Płynność ruchów na maszynie eliptycznej oraz fakt, że podczas całego ruchu nie odrywasz stóp od platform, powoduje, że podczas treningu na orbitreku, mniej niż na bieżni obciążasz stawy. Właśnie dlatego to maszynę eliptyczną warto wybrać, jeśli wracasz do treningu po kontuzji albo gdy po prostu odczuwasz dyskomfort w jakimś ze stawów biorących udział w ruchu. Taki wysiłek Ci się opłaci.

Podsumowanie

Orbitrek Hop-Sport HS-4005 przeznaczony jest do każdego, kto chce ćwiczyć. Jest rozwiązaniem dla osób szukających trwałego i solidnego sprzętu. Ciężkie koło zamachowe zapewnia płynny ruch podczas ćwiczeń. Piankowe uchwyty oraz antypoślizgowe podstawy stóp dadzą przyjemność z użytkowania. HS-4005 wyposażony został w komputer z dużym wyświetlaczem oraz przyciskami do regulacji. Ćwicząc na orbitreku doprowadzasz do ujemnego bilansu kalorycznego, dzięki czemu zanika tkanka tłuszczowa, a Ty poprawiasz sylwetkę i samopoczucie.

Dane techniczne

Parametry
System hamowania magnetyczny
Szerokość 97
Długość 55
Wysokość 157
Maksymalna waga użytkownika 100

Opisy produktu Hop-Sport HS-4005 udostępniane przez sprzedawców

Blaumarkt: Opis Orbitrek HS 4005

ORBITREK HS-4005LGENDARNEJ MARKI HOP-SPORTPrzedstawiamy Państwu Orbitrek renomowanej firmy HOP-SPORT, który dzięki zastosowaniu sprawdzonych technologii w krótkim czasie znalazł uzn

Disport.pl: Opis Orbitrek Treningowy HS 4005 / Gwarancja 24m

Zależy Ci na tym, by utrzymać dobrą kondycję przez okrągły rok? Nie masz czasu na pływanie czy codzienny jogging? Wolisz ćwiczyć w domu, bez konieczności wychodzenia do fitness klubu czy siłowni? Praktyczny i popularny sprzęt, jakim jest orbitrek, zapewni Ci świetne warunki treningowe – niezależnie od tego, czy masz jakieś doświadczenie w domowych treningach czy dopiero zaczynasz ćwiczyć...

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie