Moje konto

Hop-Sport HS-4005

0 ofert z 0 sklepów

Producent Hop-Sport Maksymalna waga użytkownika 100 kg System hamowania magnetyczny Waga urządzenia 31 kg Długość 55 cm Szerokość 97 cm Wysokość 157 cm WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty Hop-Sport

Popularne produkty z kategorii Orbitreki innych firm

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentHop-Sport
Maksymalna waga użytkownika100 kg
System hamowaniamagnetyczny
Waga urządzenia31 kg
Długość55 cm
Szerokość97 cm
Wysokość157 cm

Chcesz zrzucić kilka kilogramów? Prezentowany trenażer eliptyczny spełni się w tej roli. Sprawdź sprzęt Hop-Sport HS-4005. Przeczytaj opis, zobacz zdjęcia i zdecyduj czy to sprzęt dla Ciebie.

Wprowadzenie

Trenażer eliptyczny - czy orbitrek - jeśli wolimy tę nazwę, to urządzenie do ćwiczeń, które świetnie łączy aktywizację różnych partii mięśni z przyjemnością wykonywania ćwiczeń fizycznych. Warto dodać, że ćwiczenie na takim urządzeniu daje bardzo widoczne efekty, nie tylko pod względem poprawienia kondycji, ale także w przypadku zrzucania wagi czy podniesienia wytrzymałości i wydajności organizmu. Orbitreki umożliwiają realizowanie optymalnego dla użytkownika programu ćwiczeń, niezależnie od pogody czy pory roku. Bogata gama modeli o różnej konstrukcji pozwala na zakup urządzenia, który będzie idealnie dopasowany do naszych potrzeb.

Porady i specyfikacja

Na rynku dostępne są trzy typy takich urządzeń, mechaniczne, magnetyczne i elektromagnetyczne. Trenażery mechaniczne, są idealne do treningu od czasu do czasu. Orbitreki magnetyczne, świetnie nadają się do regularnych, cięższych treningów dla osób, które chcą ćwiczyć regularnie, nawet codziennie. Orbitreki elektromagnetyczne pozwalają na bardziej zaawansowane ustawienia ćwiczeń. Są najdroższe w zakupie, ale też przystosowane do ciężkich treningów, zarówno dla amatorów jak i sportowców dbających o sylwetkę. Warto również wspomnieć, że trenażery magnetyczne i elektromagnetyczne są sporo cichsze i dużo bardziej wytrzymałe od coraz rzadziej spotykanych mechanicznych. Trenażer jest urządzeniem bardzo wytrzymałym. Maksymalna waga osoby ćwiczącej wynosi 100 kg. Model HS-4005 jest zaopatrzony w hamulec magnetyczny. Trenażer ma 55 cm długości. HS-4005 ma 157 cm wysokości. Całość waży niespełna 31 kg.

Użytkowanie

Żeby wykonać każdy ruch, musisz pracować nie tylko dolną partią ciałą, ale i również górną. Dużą zaletą trenażera jest to, że jeśli np. podczas ćwiczeń mocno zmęczysz nogi, możesz mocniej pracować rękami, by dać nogom trochę odpocząć.

Podsumowanie

Orbitrek Hop-Sport HS-4005 przeznaczony jest do każdego, kto chce ćwiczyć. Jest rozwiązaniem dla osób szukających trwałego i solidnego sprzętu. Ciężkie koło zamachowe zapewnia płynny ruch podczas ćwiczeń. Piankowe uchwyty oraz antypoślizgowe podstawy stóp dadzą przyjemność z użytkowania. HS-4005 wyposażony został w komputer z dużym wyświetlaczem oraz przyciskami do regulacji. Ćwicząc na orbitreku doprowadzasz do ujemnego bilansu kalorycznego, dzięki czemu zanika tkanka tłuszczowa, a Ty poprawiasz sylwetkę i samopoczucie.

Sprawdź też

Zapisz się
do Newslettera
Codziennie dziesiątki promocji w Twojej skrzynce