Menu

Kettler Elliptical P

Cechy produktu

  • Producent Kettler 
  • Maksymalna waga użytkownika 130 kg
  • System hamowania elektromagnetyczny 
  • Waga urządzenia 60 kg
  • Długość 185 cm
  • Szerokość 68 cm
  • Wysokość 164 cm
  • Waga koła zamachowego 18 kg

Opis

Orbitrek Kettler Elliptical Axos P - do nieobciążającego stawów treningu wytrzymałościowego w domu nabywając Orbitrek Kettler Elliptical Axos P początkujący i sportowcy rekreacyjni uzyskują wyjątkowy trenażer eliptyczny, który proponuje wszystkie ważne funkcje niezbędne do efektywnego treningu wytrzymałościowego w domu. Dzięki swojej unikatowej konstrukcji Kettler Elliptical P umożliwia eliptyczny rodzaj ruchu, odróżniający się od rodzaju ruchu na klasycznym orbitreku. 18 kg masa zamachowa i sterowany silnikiem magnetyczny system hamulcowy dbają przy tym o miły, zrównoważony ruch. Komputer treningowy trenażera eliptycznego Kettler Elliptical AXOS P powiadamia Państwa na bieżąco na temat wszystkich ważnych danych treningowych i oferuje Państwu 12 programów treningowych, które mogą być dostosowywane przez 16 stopni oporu sterowanych komputerowo. Wszystkie zawiasy trenażera eliptycznego Kettler Elliptical AXOS P mają podwójne łożyska kulkowe. Napęd z pasami klinowymi Kettler Elliptical P dba o nad wyraz cichą pracę urządzenia. Bardzo wydajny jest trening cardio z programem treningowym Elliptical P sterowanym częstotliwością skurczu mięśnia sercowego. Do dyspozycji mają Państwo zróżnicowane docelowe strefy treningu (FIT/FAT/MANUELL), tak że mogą Państwo trenować w zależności od wartości tętna z unikatowym ukierunkowaniem na cel. Pomiar tętna do tej formy treningu odbywa się przy pomocy naręcznych czujkaów pulsu/ klipsa na ucho (w komplecie) albo pasa napiersiowego (do kupienia opcjonalnie). > Trenażer eliptyczny Kettler z serii Axos > Z wytycznymi: wyznaczcie sobie Państwo cele treningowe! > Ukierunkowany trening do spalania tkanki tłuszczowej, większej wydajności lub w trybie manualnym > Czytelny wyświetlacz z regulacją nachylenia > Możliwość ciągłego wyświetlania 7 funkcji > Pomiar pulsu przy pomocy czujkaów naręcznych, klipsu do ucha albo osobno dostępnego pasa piersiowego > Wizualny i akustyczny sygnał ostrzegawczy, jeśli zostanie przekroczona strefa pulsu > dane technologiczne i mechaniczne — Orbitrek Kettler Elliptical Axos P: motorycznie ustawiany magnetowy system hamulcowy System napędowy z cylindrem i pasami klinowymi przeciwpoślizgowa powierzchnia na stopy Płaskie ruchy eliptyczne dla przyjemnego treningu Podwójne łożyskowanie kulkowe dla płynnych ruchów i dłuższej trwałości Wyrównanie wysokości dla pewnej pozycji stojącej trenażera eliptycznego Długie pręty pedałów, dopełniające uchwyty na kokpicie > Cicha praca urządzenia > Instrukcja obsługi w języku polskim > Pamięć komputerowa dla 4 użytkowników znakomita dla całej rodziny

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.