Sapphire SG-911E Eagle

Sapphire SG-911E Eagle

  • Cena od: 569
  • Szerokość: 94
Oferty 1-5 ułożone według:

Informacje o produkcie

Lubisz fitness i chcesz dobre urządzenie do ćwiczeń domowym zaciszu? A może trenażer eliptyczny to urządzenie dla Ciebie? Sprawdź sprzęt Sapphire SG-911E.

Wprowadzenie

Trenażer eliptyczny - czy orbitrek - jeśli wolimy tę nazwę, to urządzenie do ćwiczeń, które świetnie łączy aktywizację różnych partii mięśni z przyjemnością wykonywania ćwiczeń fizycznych. Warto dodać, że ćwiczenie na takim sprzęcie daje bardzo dobre efekty, nie tylko pod względem poprawienia kondycji, ale także w przypadku redukcji wagi czy podniesienia wytrzymałości i wydajności organizmu. Orbitreki umożliwiają realizowanie optymalnego dla nas programu ćwiczeń, niezależnie od pogody czy pory roku. Bogata gama modeli o różnej konstrukcji pozwala na zakup urządzenia, który będzie idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Sapphire SG-911E Eagle

Porady i specyfikacja

Na rynku dostępne są trzy rodzaje takich urządzeń, mechaniczne, magnetyczne i elektromagnetyczne. Trenażery mechaniczne, są idealne do treningu od czasu do czasu. Orbitreki magnetyczne, świetnie nadają się do regularnych, cięższych treningów dla osób, które chcą ćwiczyć regularnie, nawet codziennie. Orbitreki elektromagnetyczne pozwalają na bardziej zaawansowane ustawienia ćwiczeń. Są najdroższe w zakupie, ale też przystosowane do ciężkich treningów, zarówno dla amatorów jak i sportowców dbających o sylwetkę. Trzeba też powiedzieć, iż orbitreki magnetyczne i elektromagnetyczne, są dużo cichsze niż ich mechaniczne odpowiedniki. Te z kolei są jednak tańsze w zakupie. Istotną rzeczą w przypadku orbitreka jest ciężar jego koła zamachowego. Owe koło jest podstawowym elementem napędzającym w urządzeniu. Im ono cięższe, tym lepiej. Wysoka waga zapewnia płynne działanie urządzenia i większą przyjemność oraz regulację oporu. To zastosowane w modelu SG-911E, cechuje się wagą 7 kg. Szalenie ważną kwestią są także perforowane płozy, które zapewniają odpowiednie trzymanie nóg na sprzęcie. Producent trenażera wyposażył go też w wygodne uchwyty z regulowanymi rękojeściami zapewniające dodatkowe opcje uchwytu, które aktywują kolejne partie mięśni. Im większe i cięższe koło zamachowe, tym płynniejsze działanie trenażera, większy komfort i regulacja oporu. Orbitrek Sapphire SG-911E, jest urządzeniem bardzo wytrzymałym i przystosowanym do ćwiczeń dla osób do 120 kg. System hamowania w modelu SG-911E jest magnetyczny. Urządzenie jest długie na 940 mm cm. SG-911E ma 1500 mm cm wysokości. Całość waży niespełna 30 kg.

Użytkowanie

Trenażer jest idealnym sposobem na zrzucenie zbędnych kilogramów. Podczas ćwiczeń aktywizują się niemal wszystkie mięśnie. Intensywna praca rąk i nóg zapewnia doskonałe wymodelowanie tych partii ciała, które chcemy skorygować. Dodatkowo po treningu Twój organizm oczyści się ze zbędnych toksyn. Po takim wysiłku szybko poczujesz się lepiej, a na dłuższą metę, będziesz po prostu zdrowszy.

Podsumowanie

Orbitrek Sapphire SG-911E przeznaczony jest do ćwiczeń w domu. Czytelny komputer z intuicyjną obsługą pozwala na łatwą kontrolę funkcji. Orbitrek polecany jest szczególnie osobom odchudzającym się. Pozwala na wzmocnienie i rzeźbienie jednoczesne różnych części ciała (plecy, brzuch, uda, ramiona, pośladki).

Dane techniczne

Parametry
Długość 940 mm
Wysokość 1500 mm
Maksymalna waga użytkownika 120
System hamowania magnetyczny
Waga koła zamachowego 7
Szerokość 94

Opisy produktu Sapphire SG-911E Eagle udostępniane przez sprzedawców

Blaumarkt: Opis ORBITREK TRENINGOWY SG-911E "EAGLE"

OPIS PRODUKTU: Marka Sapphire to strzał w dziesiątkę, gdy szukasz dobrego, profesjonalnie wykonanego i niedrogiego sprzętu sportowego. Orbitrek od Sapphire to urządzenie dla każdego, kto chce utrzymać ś

Perfectsport: Opis Promocja: 30 dni na zwrot lub wymianę :: Orbitrek Sapphire SG-911E Eagle

Wewnętrzny mechanizm oporu magnetycznegoStabilna konstrukcja zapewnia bezpieczeństwoRączki kierownic pokryte miękka piankąPokrywa koła zamachowego została dodatkowo wyciszonaAntypoślizgowe podstawy dla stóp

Disport.pl: Opis Orbitrek magnetyczny Sapphire EAGLE / Gwarancja 24m

Zastanawiasz się, jak wzmocnić swoją kondycję i posłać precz niechciane kilogramy? Jeśli szukasz urządzenia, które umożliwia wszechstronny trening i daje wiele możliwości ćwiczeń, a jednocześnie jest proste i bezpieczne w użyciu, to bardzo dobrze trafiłaś...

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie