Menu

Scud Shape 1.0

Cechy produktu

  • Producent Scud 
  • Waga urządzenia 55 kg

Opis

Orbitrek SCUD Shape 1.0 to niezwykle cichy i zrównoważony trenażer eliptyczny z magnetycznym systemem oporu.

Orbitrek zaopatrzony został w wielofunkcyjny komputer z wielkim wyświetlaczem, byś w trakcie treningu mógł na bieżąco kontrolować tak ważne właściwości jak m.in. Dystans, spalone kalorie, czas itp. Dzięki specjalnym sensorom umieszczonym w kierownicy będziesz mógł kontrolować swój aktualnym puls.

użyte w orbitreku koło zamachowe o wadze aż 12 kg w połączeniu z solidnymi magnesami i możliwością regulacji oporu sprawi, że nie tylko zaspokoi on oczekiwania początkujących lecz także zaawansowanych użytkowników. Solidna budowa pozwala na wykorzystywanie z orbitreka osobom o wadze choćby do 120 kg.

Orbitrek także prosto wypoziomujemy w pomieszczeniu z krzywą posadzką dzięki regulowanym tylnym stopkom. Na dodatek chcąc po treningu przenieść sprzęt w inne miejsce nie musimy się martwić, jego podnoszeniem, gdyż przednie stopki pozostały wyekwipowane w rolki transportowe.

Trenażer magnetyczny SCUD Shape 1.0 pozwoli Ci na systematyczne ćwiczenie 80% mięśni swojego ciała. Dzięki niemu spalisz zbędną tkankę tłuszczową, ograniczysz poziom ciśnienia krwi, a w głównej mierze poprawisz wydolność swego serca i płuc. Do jednych z najważniejszych zalet orbitreka możemy zaliczyć fakt,w trakcie ćwiczeń nie są obciążane stawy ani kręgosłup tak jak w przypadku biegania.

Najważniejsze dane:
  • innowacyjny orbitrek treningowy SCUD Shape 1.0 z wielkim kołem zamachowym, którego waga wynosi 12 kg.
  • asygnowany dla początkujących, jak i dla profesjonalistów.
  • Maksymalna waga użytkownika dla tego sprzętu to aż 120 kg.
  • Opór magnetyczny
  • Łatwy montaż
  • Cicha pracaFilmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.