Menu

Xterra FS2.5

Cechy produktu

  • Producent Xterra 
  • System hamowania magnetyczny 
  • Waga urządzenia 45 kg
  • Waga koła zamachowego 16 kg

Opis

Xterra Wysoka jakość i zastosowaneczność produktów firmy Xterra doceniają kupujący od ponad 30 lat na wszelkich kontynentach. Marka w ostatnich latach szczególnie dosadnie i agresywnie prezentuje,że trzeba się z nią liczyć a klientów utwierdza w przekonaniu, iż dostają sprzęt najwyższej jakości.

postępowe wzornictwo, innowacyjna technologia czego jeszcze chcieć więcej? Proste w stosowaniu, składane, przenośne i wyposażone w czytelne pulpity proste w obsłudze. Zapraszamy do świata Xterra,świata w której z pewnością poczujesz się lepiej niż dotychczas.

Fs 2.5 Model który sprawi,że możesz się radować treningiem w każdych warunkach domowych. Jeśli nie jesteś pewien, że sprosta on twoim wymaganiom to się nie martw. Barwny i czytelny wyświetlacz zaopatrzony w programy treningu i 16 stostopniową manualną regulację oporu pozwoli w ciekawy dla ciebie sposób spędzać czas na ćwiczeniach.

Do tego pas piersiowy do pomiaru pulsu który pozwoli na nieskomplikowany bezkontaktowy pomiar pulsu bez konieczności trzymania pałąków w jednym miejscu- to wyjątkowo komfortowe rozwiązanie. Sprzęt nie zajmuje dużo miejsca a przy tym rolki transportowe pomagają w odpowiednim przemieszczeniu po zakończonym treningu.

Specyfikacja modelu: Model: Xterra FS 2.5 Waga: 45 kg Zasilanie: zasilanie 230 v 50hz System hamowania: magnetyczny sterowany silnikiem Waga koła zamachowego: około 16kg Kontrola obciążenia: zależna od obrotów Zakres obciążenia: elektroniczny Zakres regulacji mocy; 1-16 Max.

masa ćwiczącego: 110 kg wymiary po rozłożeniu (dł/szer/wys): 143 x 64 x 116 cm Pomiar pulsu-sensory dotykowe: Tak czujnik rąk Łożyskowane przeguby: Tak Rolki transportowe: Tak dostosowywana stopka: Tak Kolor: czarny Kontrola wytrzymałości: Takkomputerowa ekran LCD: Tak podświetlany ekran graficzny: profil obciążenia ekran ciągły: 7 funkcji Pas telemetryczny w komplecie.

Funkcje komputera: Pomiar czasu: Tak Odległość: Tak RPM obroty/min. Tak Kalorie: Tak Watt: Tak Pomiar tętna/Górna granica tętna: Tak Zużycie energii: Tak zależnie od stopnia hamowania Programy treningowe: Tak13 Trening celowy: Tak Tętno recovery: Tak liczba użytkowników: 4 Waga brutto: 50.9 Waga netto: 46.9

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.