Menu

Xterra FS3.5

Cechy produktu

  • Producent Xterra 
  • Maksymalna waga użytkownika 120 kg
  • System hamowania magnetyczny 
  • Waga urządzenia 45 kg
  • Waga koła zamachowego 10 kg

Opis

Xterra Wysoka jakość i użyteczność produktów firmy Xterra doceniają kupujący od ponad 30 lat na wszystkich kontynentach. Marka w ostatnich latach nad wyraz dosadnie i agresywnie pokazuje,że trzeba się z nią liczyć a klientów utwierdza w przekonaniu, iż dostają sprzęt najwyższej jakości.

innowacyjne wzornictwo, progresywna technika czego jeszcze chcieć więcej? Proste w stosowaniu, składane, mobilne i zaopatrzone w czytelne pulpity proste w obsłudze. Zapraszamy do świata Xterra,świata w której na pewno poczujesz się lepiej niżeli dotychczas.

Fs 3.5 najistotniej lubiany model trenażera z przednim kołem zamachowym. Szczególnie prosta obsługa pulpitu kontrolnego i wielkie wymiary które spokojnie pozwolą zrównoważenie ćwiczyć osobie ze wzrostem choćby 190cm.

Do tego pas piersiowy do pomiaru pulsu który pozwoli na łatwy bezkontaktowy pomiar pulsu bez konieczności trzymania pałąków w jednym miejscu- to nad wyraz komfortowe rozwiązanie. Nie obszerne wymiary, łatwość w składaniu do transportu pozwalają w łatwy i prędki sposób zmienić jego położeniu.

Specyfikacja modelu: System hamowania: magnetyczny Regulacja obciążenia: 24 poziomy System napędu: pas klinowy Moc: 40-250 Watt Waga koła zamachowego: 10 kg Odległość między płozami: 10 cm Kontrola obciążenia: zależna Rolki transportowe: Tak Wysokiej jakości łożyska: Tak Platformy pod stopy nachylone o 2 poziomy do we wnętrzu: Tak Zasilanie: 230V,50 Hz Waga użytkownika: 120 kg wymiary: dł.

x szer. X wys. 145 x 52 x 160 cm Pomiar pulsu: Tak Hand puls - uchwyty z sensorem pulsu Pas telemetryczny: Tak w komplecie Wejście audio: Tak Hand puls - uchwyty z sensorem pulsu Podstawka na tablet: Tak wyświetlacz LCD: Tak Pas telemetryczny w pakiecie Funkcje komputera: Wyświetlane cechy: dystans, czas, szybkość, kalorie, obr./min., puls, moc Programy treningowe: 14 Programy sterowane tętnem: 5 Górna, dolna granica pulsu: Tak Górna granica pulsu dostosowywana: Tak Waga brutto: 56 Waga netto: 50

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.