Menu

Xterra FS4.0E

Cechy produktu

  • Producent Xterra 
  • Maksymalna waga użytkownika 145 kg
  • System hamowania magnetyczny 
  • Waga urządzenia 70 kg
  • Waga koła zamachowego 11 kg

Opis

Xterra Wysoka jakość i ergonomiczność produktów producenta Xterra doceniają konsumenci od ponad 30 lat na wszystkich kontynentach. Producent w ostatnich latach niezwykle dosadnie i agresywnie ukazuje,że trzeba się z nią liczyć a klientów utwierdza w przekonaniu, iż dostają sprzęt najwyższej jakości.

postępowe wzornictwo, nowoczesna technologia czego jeszcze chcieć więcej? Proste w wykorzystywaniu, składane, mobilne i zaopatrzone w czytelne pulpity proste w obsłudze. Zapraszamy do świata Xterra,świata w której na pewno poczujesz się lepiej niż dotychczas.

Fs 4.0 Orbitrek eliptyczne FS 4.0e jest maszyna na której w efektywny sposób w warunkach domowych osiągniesz zamierzony cel treningowy. Przedni napęd,solidna oraz stosunkowo niski środek ciężkości gwarantuje zrównoważona, cichą pracę przez cały proces treningowy.

przezroczysty pulpit wyposażony w programy treningowe oraz trening manualny pozwala w niezwykle precyzyjny sposób przygotować trening personalny dla wielu użytkowników. Specyfikacja modelu: Model: Xterra Freestyle FS 4.0e Waga: 70 kg Zasilanie: 230 V System hamowania: magnetyczny System napędu: pas klinowy Długość kroku: 46 cm Rrozstaw płóz: 24,5cm Waga koła zamachowego: 11 kg Kontrola obciążenia: zależna Zakres regulacji mocy; 20 stopni Max.

masa ćwiczącego: 145 kg wymiary po rozłożeniu (dł/szer/wys): 168 x 56 x 163 cm Pomiar pulsu-sensory dotykowe: Tak Łożyskowane przeguby: Tak Rolki transportowe: Tak dostosowywana stopka: Tak Kolor: czarny Kontrola wytrzymałości: komputerowa ekran LCD: Tak Funkcje komputera: Pomiar czasu Odległość Odległość całkowita w km RPM obroty/min Kalorie Watt Pomiar tętna/Górna granica tętna Programy treningowe: 5 prędki start Program manualny: 1 liczba użytkowników: 2

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.