Menu

York Fitness X120

Cechy produktu

  • Producent York Fitness 
  • Maksymalna waga użytkownika 110 kg
  • System hamowania magnetyczny 
  • Waga urządzenia 37 kg
  • Waga koła zamachowego 7 kg

Opis

genialna produktywność fizyczna, szczupła sylwetka oraz wyśmienite samopoczucie - tego wszelkiego dokonasz z urządzeniem York Fitness bez wychodzenia z domu! Ćwiczenia realizowane na jednym z najpopularniejszych sprzętów fitness - orbitreku magnetycznym - należą do prostych i co najważniejsze do jednych z najskuteczniejszych.

prezentujemy Państwu jeden z flagowych modeli marki York Fitness - X120. Znamionuje się on wysoką jakością wykonania, trosceą o i prędkim i intuicyjnym montażem. Koło zamachowe o wadze ok. 7 kilogramów zagwarantuje wysoką płynność ruchów, co w stanowczym stopniu przekłada się na komfort wykonywanych ćwiczeń. 16-stopniowa skala obciążenia umożliwi precyzyjne określenie i dostosowanie do własnych potrzeb opór urzadzenia, który sterowany jest elektronicznie przy pomocy komputera.

Wielofunkcyjny komputer w urządzeniu X120 pozostał wyekwipowany w aż 19 programów treningowych, dzięki Twój trening nigdy nie stanie się monotonny. Ponadto firma umożliwił stworzenie i zapisanie własnego manualnego programu dostosowanego do własnych potrzeb. W trakcie wykonywania ćwiczeń na wyświetlaczu komputera pojawiają się dane odnośnie czasu treningu, prędkości, przebytego dystansu, a także ilości spalonych kalorii. Przytrzymując umieszczone na kierownicy sensory dotykowe zmierzysz i skontrolujesz swój puls. Kontrola tętna to klucz do bezpiecznego i wydajnego treningu, dlatego tak ważny jest jego pomiar. W przypadku przekroczenia jego górnej granicy (3 strefy treningowe tętna), użytkownik zostanie o tym poinformowany.

Orbitrek zaopatrzono także w kółka transportowe umożliwiające przystępne przemieszczanie urządzenia po domu (bez konieczności demontażu) i stopki poziomujące, by użytkownik mógł w przystępny sposób wypoziomować urządzenie. Nie zapomniano także o bezpieczeństwie ćwiczącego - płozy pozostały pokryte przeciwpoślizgową powierzchnią zapewniającą doskonałą przyczepność. Nośność urządzenia pozostała ustalona na poziomie 110 kg. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową specyfikacją technologiczną.

Specyfikacja technologiczna i wyposażenie:

Funkcje komputera:


Orbitrek York X 120 ma dwuletnią gwarancję producencką, która wykonywana jest na zasadzie door-to-door. Nasz sklep jest autoryzowanym sprzedawcą produktów York Fitness.


Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.