Menu

York Fitness X510

Cechy produktu

  • Producent York Fitness 
  • Maksymalna waga użytkownika 150 kg
  • System hamowania magnetyczny 
  • Waga urządzenia 50 kg

Opis

OPIS: Trenażer eliptyczny York z elektroniczną regulacją 32 stopni oporu. Urządzenie jest prawidłowo dopasowane do pracy w domu - ma rolki transportowe usprawniające przemieszczanie z miejsca na miejsce i stopki pozwalające na skrupulatne wypoziomowanie. Magnetyczny system oporu zagwarantuje płynną i wydajną pracę bez zrywów podczas ćwiczeń. Zarządzany z panelu komputera szeroki zakres obciążenia stanie na wysokości zadania użytkowników na różnorodnym poziomie zaawansowania. Uchwyty i kierownica podczas treningu stosować zróżnicowane chwyty w zależności od tego, które mięśnie chce się angażować bardziej. Pozwala to prowadzić różnorodne ćwiczenia z naciskiem na górne albo dolne partie. Łatwy w obsłudze komputer z czytelnym wyświetlaczem oznajmia o czasie ćwiczeń, przebytym dystansie, spalonych kaloriach, czy o wartości pulsu rejestrowanego z dotykowych czujkaów. Najróżniejsze programy treningowe działają motywująco, urozmaicają treningi i powodują, że są sprawniejsze.


SPECYFIKACJA towaru:
Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.