Moje konto

W tej kategorii nie udało się znaleźć dokładnie takich produktów

Poniżej znajdziesz wszystkie produkty w kategorii Oświetlenie studyjne.

Oświetlenie studyjne

1172 produkty z 17 sklepów

strona 1 z 59

Lampa LED CN-126 do kamery i aparatu

Producent VITO

… popularna na rynku lampa LED CN-126 550 Lm (odpowiednik światła halogenu 60 W), posiada płynną regulację mocy światła, filtry : matowy dyfuzyjny, pomarańczowy i fioletowy, uniwersalne zasilanie - baterie / akumulatorki paluszki , akumulatory typu Sony lub Panasonic. Daje szerokie oświetlenie planu z odległościok. 6-7 m. Idealna dla wymagających amatorów i profesjonalistów. … SZCZEGÓŁY →

Funsports Zestaw portretowy Home - lampa CY-100MR blenda statywy W-803 i ST-280T

Producent Funsports

… DC 6V Natężenie prądu: 3A Sposób wyzwalania: fotocela, kabel synchro, przycisk test Mocowanie: Na trzpieniu do 5/8cala Moc żarówki modelującej wybierana przełącznikiem Żarówka modelująca pracuje w trybach: - Wyłączona - Moc proporcjonalna do energii błysku - Pełna moc, niezależnie od energii błysku Posiada mocowanie do parasolek Fotocela w lampie reaguje na pierwszy błysk, może … SZCZEGÓŁY →

O kategorii Oświetlenie studyjne

W pracy każdego fotografa bardzo ważną rolę pełni światło. Bez względu na to, jak byśmy się starali, bez odpowiedniego oświetlenia nie wykonamy zdjęć w dobrej jakości. Jeśli szukasz produktów z serii oświetlenie studyjne, to z pewnością propozycje takich renomowanych firm jak Quantuum, Bowens, Freepower, Fomei zrobią na tobie wrażenie, pomogą ci w twej codziennej pracy. W pracy każdego artysty, fotografa niezbędne role odgrywają statywy. To dzięki nim możesz odpowiednio ustawić oświetlenie, sprzęt fotograficzny, parasole, tła, itd. Sprawdź, czy do zakupionego przez ciebie statywu nie wpasuje się idealnie Lampa Quantuum R+ 1000. Jest to profesjonalna lampa studyjna o mocy 1000Ws. Korzystać z niej mogą zarówno profesjonalni fotografowie, jak i też amatorzy. Wykorzystując ją masz możliwość skorzystania z płynnej regulacji mocy lampy. Przy korzystaniu z modelu Quantuum masz również możliwość użytkowania wyzwalacza radiowego, dzięki któremu możesz operować nią na odległość. Napięcie na wejściu samej lampy jest bezpieczne dla aparatów cyfrowych.

Gdy znalazłeś swą lampę, to może warto pomyśleć o profesjonalnym zestawie oświetleniowym. Przygotowaliśmy dla ciebie szereg produktów, które powinny pomóc ci w pracy. Przykładem tego może być zestaw oświetleniowy SQ-201. Przystępny cenowo, kompletny zestaw studyjny. W zestawie znajdziesz zarówno 2 lampy, jak i też 2 aluminiowe statywy, 2 parasolki oraz torbę. Idealny start da ambitnych fotografów amatorów oraz osób, które powoli wkraczają w świat profesjonalnych zdjęć.

Z pewnością, gdy szukasz odpowiedniego sprzętu, zwracasz również uwagę na jego cenę. W porównywarce cen Nokaut.pl masz pod ręką wiele różnych propozycji cenowych danych produktów. Niezależnie od tego, czy kupujesz żarówkę modelującą, czy też procesjonalny softbox, bądź statywy zawsze możesz skorzystać z bogatych opisów i dołączonych fotografii, które jeszcze lepiej zobrazują ci dany produkt.

Sprawdź też