Moje konto

W tej kategorii nie udało się znaleźć dokładnie takich produktów

Poniżej znajdziesz wszystkie produkty w kategorii Oświetlenie studyjne.

Oświetlenie studyjne

1224 produkty z 15 sklepów

strona 1 z 62

Statyw oświetleniowy JH-806 AIR 104-295cm, 16mm + 1/4''

Producent F&V

… trwały i wyjątkowo stabilny statyw z nowoczesnymi zaciskami do szybkiego składania i rozkładania. Tradycyjne zaciski uszkadzały konstrukcje z aluminium wyginając ją po mocniejszym dociśnięciu, nowe są w pełni bezpieczne, dzięki nim użytkowanie statywu jest prostsze i przede wszystkim dłuższe. Zaprojektowany został zarówno do pracy w studiu jak i do reporterskich zastosowań. … SZCZEGÓŁY →

O kategorii Oświetlenie studyjne

W pracy każdego fotografa bardzo ważną rolę pełni światło. Bez względu na to, jak byśmy się starali, bez odpowiedniego oświetlenia nie wykonamy zdjęć w dobrej jakości. Jeśli szukasz produktów z serii oświetlenie studyjne, to z pewnością propozycje takich renomowanych firm jak Quantuum, Bowens, Freepower, Fomei zrobią na tobie wrażenie, pomogą ci w twej codziennej pracy. W pracy każdego artysty, fotografa niezbędne role odgrywają statywy. To dzięki nim możesz odpowiednio ustawić oświetlenie, sprzęt fotograficzny, parasole, tła, itd. Sprawdź, czy do zakupionego przez ciebie statywu nie wpasuje się idealnie Lampa Quantuum R+ 1000. Jest to profesjonalna lampa studyjna o mocy 1000Ws. Korzystać z niej mogą zarówno profesjonalni fotografowie, jak i też amatorzy. Wykorzystując ją masz możliwość skorzystania z płynnej regulacji mocy lampy. Przy korzystaniu z modelu Quantuum masz również możliwość użytkowania wyzwalacza radiowego, dzięki któremu możesz operować nią na odległość. Napięcie na wejściu samej lampy jest bezpieczne dla aparatów cyfrowych.

Gdy znalazłeś swą lampę, to może warto pomyśleć o profesjonalnym zestawie oświetleniowym. Przygotowaliśmy dla ciebie szereg produktów, które powinny pomóc ci w pracy. Przykładem tego może być zestaw oświetleniowy SQ-201. Przystępny cenowo, kompletny zestaw studyjny. W zestawie znajdziesz zarówno 2 lampy, jak i też 2 aluminiowe statywy, 2 parasolki oraz torbę. Idealny start da ambitnych fotografów amatorów oraz osób, które powoli wkraczają w świat profesjonalnych zdjęć.

Z pewnością, gdy szukasz odpowiedniego sprzętu, zwracasz również uwagę na jego cenę. W porównywarce cen Nokaut.pl masz pod ręką wiele różnych propozycji cenowych danych produktów. Niezależnie od tego, czy kupujesz żarówkę modelującą, czy też procesjonalny softbox, bądź statywy zawsze możesz skorzystać z bogatych opisów i dołączonych fotografii, które jeszcze lepiej zobrazują ci dany produkt.

Sprawdź też