Moje konto

Oświetlenie tablicy rejestracyjnej

5 produktów z 3 sklepów

Skoda Octavia Superb Yeti - Oświetlenie tablicy LED

Producent OPT

… sztuki - Filtr Canbus C5W Can-Bus: Zestaw nie powoduje pojawiania się błędów w komputerze nawet w najnowszych samochodach Skoda. SMD5050: Zastosowane diody to modele SMD5050. Diody Trzy chipowe, tzn posiadające trzy diody w jednej obudowie. Każda dioda SMD5050 emituje około 15-18 Lumenów światła. Barwa Biała Zimna: Żarówki świecą w kolorze białym o barwie zimnej. Zbliżonej do świateł … SZCZEGÓŁY →

O kategorii Oświetlenie tablicy rejestracyjnej

Każdy element samochodu powinien być odpowiednio oznaczony. Tak jest na przykład z szybą tylną, bokami, i tak również musi być z tablicą rejestracyjną. Jeśli chcesz, aby oświetlenie tablicy rejestracyjnej w twym samochodzie było sprawne i działało należycie, koniecznie odwiedź Nokaut.pl. Przygotowaliśmy specjalnie dla ciebie szereg artykułów, dzięki którym idealnie oświetlisz swe numery rejestracyjne. Korzystasz ze znanych marek? Jeśli tak, to my przedstawiamy ci produkty od najlepszych. Sprawdź oświetlenie tablicy rejestracyjnej Axo, Autopal, Oe, czy też lampy oświetleniowe Fer. Wszyscy oni zadbali o to, aby akcesoria były sprawdzone i jak najlepszej jakości.

Szukasz lampy oświetlenia tablicy rejestracyjnej do Forda Fiesta? Jeśli tak, to proponujemy ci właśnie ten produkt. Sprawdź konieczne, jak doskonale możesz oświetlić rejestrację swego samochodu. Obydwie strony, zarówno lewa, jak i prawa będą odpowiednio widoczne nawet z oddali. Akcesorium idealnie pasuje do samochodów marki Ford Escort, Fiesta, Scorpio, Sierra. Koniecznie wypróbuj go. Być może posłuży ci na dłużej. Wiele akcesoriów, które tutaj zamieściliśmy na pewno będzie pasować właśnie do twojego samochodu.

Posiadasz Fiata Stillo? Jeśli tak, to sprawdź koniecznie lampę oświetlenia tablicy rejestracyjnej właśnie do tego modelu auta. Pochodzi ona od producenta Axo. Zadbał on o to, by akcesorium idealnie oświetlało twe numery, tak, byś nie miał żadnych problemów z władzami. Na pewno akcesorium pomoże ci w jeszcze lepszym użytkowaniu twego auta.

Nokaut.pl to porównywarka cen, która daje ci możliwość bycia na bieżąco z wszelkimi nowinkami technicznymi. Korzystasz z samochodu? Koniecznie zobacz, jak możesz go stuningować, lub też jakich kosmetyków używać, by wyglądał jeszcze lepiej. Odwiedź nasz portal w celu dokładnego zapoznania się z aktualną sytuacją cenową artykułów motoryzacyjnych na rynku.

Sprawdź też