Moje konto

Oświetlenie tablicy rejestracyjnej

3 produkty

Lampa samochodowa LED Devil Eyes (oświetlenie tablicy rejestracyjnej), 12 V, 610770

Producent Devil Eyes

Prosta wymiana jednostek świetlnych dzięki elastycznej obudowie, z możliwością docinania. Można je sklejać i skręcać. SZCZEGÓŁY →

Lampa samochodowa SecoRuet, oświetlenie tablicy rejestracyjnej 12/24 V 90205

Producent SecoRüt

Do pojazdów silnikowych, przyczep i przyczep kempingowych. Dopuszczenie E9. 2x trzpienie mocujące M6 wraz z podkładkami U i nakrętkami. SZCZEGÓŁY →

Lampa samochodowa LED SecoRuet, (oświetlenie tablicy rejestracyjnej) 12/24 V, 27145

Producent SecoRüt

Specjalna obudowa lampy składa się z elastycznej gumy i chroni przed uderzeniami i wibracjami. SZCZEGÓŁY →

O kategorii Oświetlenie tablicy rejestracyjnej

Każdy element samochodu powinien być odpowiednio oznaczony. Tak jest na przykład z szybą tylną, bokami, i tak również musi być z tablicą rejestracyjną. Jeśli chcesz, aby oświetlenie tablicy rejestracyjnej w twym samochodzie było sprawne i działało należycie, koniecznie odwiedź Nokaut.pl. Przygotowaliśmy specjalnie dla ciebie szereg artykułów, dzięki którym idealnie oświetlisz swe numery rejestracyjne. Korzystasz ze znanych marek? Jeśli tak, to my przedstawiamy ci produkty od najlepszych. Sprawdź oświetlenie tablicy rejestracyjnej Axo, Autopal, Oe, czy też lampy oświetleniowe Fer. Wszyscy oni zadbali o to, aby akcesoria były sprawdzone i jak najlepszej jakości.

Szukasz lampy oświetlenia tablicy rejestracyjnej do Forda Fiesta? Jeśli tak, to proponujemy ci właśnie ten produkt. Sprawdź konieczne, jak doskonale możesz oświetlić rejestrację swego samochodu. Obydwie strony, zarówno lewa, jak i prawa będą odpowiednio widoczne nawet z oddali. Akcesorium idealnie pasuje do samochodów marki Ford Escort, Fiesta, Scorpio, Sierra. Koniecznie wypróbuj go. Być może posłuży ci na dłużej. Wiele akcesoriów, które tutaj zamieściliśmy na pewno będzie pasować właśnie do twojego samochodu.

Posiadasz Fiata Stillo? Jeśli tak, to sprawdź koniecznie lampę oświetlenia tablicy rejestracyjnej właśnie do tego modelu auta. Pochodzi ona od producenta Axo. Zadbał on o to, by akcesorium idealnie oświetlało twe numery, tak, byś nie miał żadnych problemów z władzami. Na pewno akcesorium pomoże ci w jeszcze lepszym użytkowaniu twego auta.

Nokaut.pl to porównywarka cen, która daje ci możliwość bycia na bieżąco z wszelkimi nowinkami technicznymi. Korzystasz z samochodu? Koniecznie zobacz, jak możesz go stuningować, lub też jakich kosmetyków używać, by wyglądał jeszcze lepiej. Odwiedź nasz portal w celu dokładnego zapoznania się z aktualną sytuacją cenową artykułów motoryzacyjnych na rynku.

Sprawdź też