Menu

64 GB-Kit G. Skill Ripjaws V Czarny, DDR4 – 3200, CL16 – 18 – 18 – 38

Cechy produktu

  • Producent GSkill 
  • Opóźnienie - CL 16 
  • Typ DDR4 
  • Częstotliwość 3200 Mhz

Opis

Opis
Opis towaru

Poczuj adrenalinę Ripjaws V

Jako najnowszy dodatek do klasycznej rodziny Ripjaws, Ripjaws V to najnowsza dwukanałowej pamięci DDR4 zaprojektowana dla maksymalnej kompatybilności i sprawności prekursorskich procesorów Intel® Core ™6 generacji na chipsecie z linii Z170. Zbudowane z najkorzystniejszych komponentów, sprawdzonych w najbardziej rygorystycznych warunkach.

Rygorystycznie przetestowane w zakresie kompatybilności i bezawaryjności

Każdy komplet pamięci Ripjaws V DDR4 jest testowany z rygorystyczym procesie. G.Skill testuje ponadto pamięci w celu sprawdzenia pełnej kompatybilności z najróżniejszymi płytami głownymi.

Moduł Wysokość 42mm

Kontynuując tradycję, Ripjaws V pozostał wyekwipowany w 42mm radiator, który jest kompatybilny z większościa ponadgabarytowych radiatorów procesora.

XMP 2.0

Miłym dodatkiem dla posiadaczy innowacyjnych procesorów Intela jest wsparcie dla profili XMP (Extreme Memory Profile), które pokaźnie usprawniają poprawną konfigurację pamięci w wydajnych komputerach.

Poczuj adrenalinę Ripjaws V

Jako najnowszy dodatek do klasycznej rodziny Ripjaws, Ripjaws V to najnowsza dwukanałowej pamięci DDR4 zaprojektowana dla maksymalnej kompatybilności i produktywności innowacyjnych procesorów Intel® Core ™6 generacji na chipsecie z serii Z170. Zbudowane z najlepszych elementów, sprawdzonych w najmocniej rygorystycznych warunkach.

Rygorystycznie przetestowane w zakresie kompatybilności i bezusterkowości

Każdy komplet pamięci Ripjaws V DDR4 jest testowany z rygorystyczym procesie. G.Skill testuje również pamięci w celu sprawdzenia pełnej kompatybilności z rozmaitymi płytami głownymi.

Moduł Wysokość 42mm

Kontynuując tradycję, Ripjaws V pozostał wyposażony w 42mm radiator, który jest kompatybilny z większościa ponadgabarytowych radiatorów procesora.

XMP 2.0

Miłym dodatkiem dla posiadaczy nowoczesnych procesorów Intela jest wsparcie dla profili XMP (Extreme Memory Profile), które wyraźnie upraszczają dobrą konfigurację pamięci w sprawnych komputerach.

Specyfikacja technologiczna produkt
marka
Kod producenta
F4-3200C16Q-64GVK
EAN
4719692007025
Podstawowe
Ripjaws V
Aluminiowy radiator
Model technologiczne
Błąd w opisie? Zgłoś!
Specyfikacja techniczna artykuł
producent
Kod producenta
F4-3200C16Q-64GVK
EAN
4719692007025
Podstawowe
Ripjaws V
Aluminiowy radiator
Model techniczne

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.