Menu

A-Data XPG SPECTRIX D41

Cechy produktu

  • Producent A-Data 

Opis

XPG Spectrix D41

Pamięć XPG SPECTRIX D41 DDR4 RGB łączy wyjątkową efektywność z oszałamiającym podświetleniem RGB, zapewniając warte uwagi uaktualnienie systemu. Dzięki zawrotnym szybkościom sięgającym 5000 MHz moduł pamięci SPECTRIX D41 proponuje płynne i szybkie granie w gry i przetaktowywanie oraz obsługę platform Intel X299 i AMD AM4/Ryzen. Na dodatek dzięki jaskrawemu podświetleniu RGB, zgodnemu z szeroką gamą oprogramowania do sterowania podświetleniem, Twoja konfiguracja komputera do gier bez dwóch zdań przyćmi konkurencję.

Zabłyśnij podświetleniem RGB

Inspirowany wyglądem średniowiecznej zbroi, metalowy radiator modułu SPECTRIX D41 ma śmiałe kontury, które symbolizują jego konkretną moc. Na górze znajduje się w pełni widoczny pasek świetlny LED RGB, który świeci się bezustannie i prześwieca wybranymi kolorami. Moduł pamięci SPECTRIX D41 jest przystępny w dwóch kolorach karmazynowa czerwień i tytanowa szarość.

przystosuj swój styl
dopasuj konfigurację do gier przy pomocy programowalnych efektów świetlnych. Ustaw wzory, prędkość pulsowania, natężenie światła itp. Przystępne sterowanie zapewnia aplikacja XPG RGB Sync. Można także korzystać z posiadanego oprogramowania do sterowania podświetleniem RGB zapewnianego poprzez czołowych producentów płyt głównych.

Pogoń za wydajnością
Moduł pamięci SPECTRIX D41 zapewnia unikatową wydajność i imponujące prędkości o szerokim zakresie częstotliwości roboczych od 2666 MHz do 5000 MHz, a także obsługę platform Intel X299 2666 MHz i AMD AM4 / Ryzen.

Jakość, na której można polegać
Moduł pamięci SPECTRIX D41 korzysta wyłącznie z wysokiej jakości mikroukładów wybranych w procesie rygorystycznej selekcji, co przekłada się na jego bezawaryjność i wytrzymałość. Jest zaopatrzony w niestandardowy radiator, który proponuje wyższą jakość transmisji sygnału, a także pokaźniejszą stabilność.

Łatwe przetaktowywanie za pomocą Intel XMP 2.0

Intel Extreme Memory Profile (XMP) 2.0 usprawnia przetaktowywanie i powiększa stabilność systemu. Zamiast przypasowywać poszczególne parametry w systemie BIOS, można zrobić to bezpośrednio w systemie operacyjnym komputera PC.

Sterowanie RGB po szybkiej instalacji darmowej aplikacji
Aplikacja XPG RGB Sync (wersja beta) umożliwia skrupulatne konfigurowanie podświetlenia SPECTRIX D41 RGB. Jest kompatybilna z płytami głównymi od głównych producentów i zezwala na sterowanie maksymalnie pięcioma elementami RGB. Konfiguruj wzory, prędkość impulsów, natężenie podświetlenia i więcej Oprócz tego tryb muzyki pozwala na użytkownikom słuchanie najróżniejszych typów muzyki (Rock, Party, Funk i więcej) i dopasowywanie efektów świetlnych do tempa rytmu. Obsługa aplikacji jest łatwa. Kliknij tylko opcję Zastosuj i odczekaj sekundę lub dwie, żeby zapisać zmiany w ustawieniach.

Specjalna edycja dla graczy TUF

Pamięć SPECTRIX D41 DDR4 RGB w edycji dla graczy TUF otrzymała certyfikat TUF Gaming Alliance, co oznacza, że przeszła rygorystyczne testy, które potwierdziły jej zgodność z bezkompromisowymi normami sojuszu. Ten moduł pamięci proponuje taką samą nadzwyczajną skuteczność i imponujące programowalne podświetlenie RGB jak model oryginalny, ale ma bardziej wojowniczy wygląd dzięki czarnym rozpraszaczom ciepła i żółtemu wykończeniu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.