Menu

Adata Premier DDR4 2666 DIMM 4GB CL19 512Mx16

Cechy produktu

  • Producent ADATA 
  • Opóźnienie - CL 19 
  • Typ DDR4 
  • Częstotliwość 2666 Mhz

Opis

DDR4 zapewnia dużo korzyści w porównaniu z poprzednimi generacjami DRAM, natomiast ADATA dodaje do tego najwyższą jakość, a także najkorzystniejszą skuteczność. Nasze premierowe moduły pamięci DDR4 2666 U-DIMM do notebooków występują w dogodnych pojemnościach od 8GB do 16GB, co zapewnia szybką aktualizację we wszelkich kompatybilnych urządzeniach. Zapewniają one szybszą transmisję danych w porównaniu z DDR3, połączoną z niższym zużyciem energii, co wpływa na zmniejszenie emisji ciepła i wydłużenie żywotności baterii. Nasze DDR4 są także zoptymalizowane do użycia mocy najnowszych procesorów Intel.

Super prędkie i ultra produktywne

Moduły ADATA DDR4 do notebooków wykorzystanie zalet technicznych nowej generacji w wysoce bezusterkowych i opłacalnych produktach. DDR4 gwarantuje wyższą sprawność, dzięki wyższym w porównaniu z DDR3 częstotliwościom pracy, dochodzącym do 2666MHz. Osiągane jest to przy pracy pod niskim napięciem 1,2V, co stanowi 20% redukcję w porównaniu z DDR3 w odniesieniu do zużycia energii.

Zgodność z wymagającymi standardami dla platform nowej generacji

● Zgodność ze standardami JEDEC
● Zgodność ze standardem RoHS
● Supports Intel Skylake and Coffee Lake platforms, future-proof for Kaby Lake & Cannon Lake platforms

Dożywotnia gwarancja

Wszystkie moduły pamięci ADATA są produkowane i testowane przy użyciu rygorystycznego cyklu kontroli jakości w celu zapewnienia najwyższej wydajności i zrównoważonej pracy. Oprócz tego moduły pamięci ADATA objęte są dożywotnią gwarancją, co zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i niezawodną obsługę.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.