Menu

Adata Premier DDR4 2666 DIMM 8GB CL19 SingleTray

Cechy produktu

  • Producent Adata 
  • Opóźnienie - CL 19 
  • Pojemność 8 GB
  • Typ DDR4 
  • Częstotliwość 2666 Mhz

Opis

DDR4 gwarantuje mnóstwo korzyści w porównaniu z poprzednimi generacjami DRAM, natomiast ADATA dodaje do tego najwyższą jakość, a także najlepszą skuteczność. Nasze premierowe moduły pamięci DDR4 2666 DIMM do notebooków występują w dogodnych pojemnościach od 8GB do 16GB, co gwarantuje szybką aktualizację we wszelkich kompatybilnych urządzeniach. Gwarantują one szybszą transmisję informacji w porównaniu z DDR3, połączoną z niższym zużyciem energii, co wpływa na zmniejszenie emisji ciepła i wydłużenie żywotności baterii. Nasze DDR4 są także zoptymalizowane do użycia mocy najnowszych procesorów Intel.

Super szybkie i ultra sprawne

Moduły ADATA DDR4 do notebooków użycie zalet technicznych nowej generacji w wysoce niezawodnych i opłacalnych produktach. DDR4 gwarantuje wyższą wydajność, dzięki wyższym w porównaniu z DDR3 częstotliwościom pracy, dochodzącym do 2666MHz. Osiągane jest to przy pracy pod niskim napięciem 1,2V, co stanowi 20% redukcję w porównaniu z DDR3 w odniesieniu do zużycia energii.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.