Menu

Adata XPG Spectrix D41 DDR4 16GB (2 x 8GB) 3200 CL16

Cechy produktu

  • Producent Adata 
  • Opóźnienie - CL 16 
  • Pojemność 16 GB
  • Typ DDR4 
  • Częstotliwość 3200 Mhz

Opis

Pamięć XPG SPECTRIX D41 DDR4 RGB łączy wyjątkową sprawność i fascynujące oświetlenie RGB, żeby zapewnić godną aktualizację systemu. Oferując zniewalające szybkości do 5000 MHz, SPECTRIX D41 gwarantuje płynne, prędkie granie i przetaktowywanie, jednocześnie obsługując platformy Intel X299 i AMD AM4 / Ryzen.

Co więcej, dzięki żywemu oświetleniu RGB, które jest kompatybilne z wieloma programami do sterowania oświetleniem, Twoje ustawienia gier przyćmią konkurencję. Świeć dzięki oświetleniu RGB natchniony wyglądem średniowiecznej zbroi metalowy radiator SPECTRIX D41 ma odważne kontury, które symbolizują jego potężne działanie.

Na wierzchu znajduje się w pełni odsłonięta taśma świetlna LED RGB, która świeci bez przeszkód, zezwalając świecić wybranym kolorom. SPECTRIX D41 występuje w dwóch opcjach kolorystycznych - szkarłatnej czerwieni i tytanowej szarości.

dostosuj swój styl dopasuj swoje wrażenia z gry dzięki programowalnym efektom świetlnym. Ustaw wzory, prędkość impulsu, intensywność oświetlenia i dużo innych. Sterowanie jest nietrudne dzięki aplikacji XPG RGB Sync.

albo jeśli masz już oprogramowanie do sterowania oświetleniem RGB od głównego producenta płyt głównych, możesz go także wykorzystać. Dążenie do efektywności SPECTRIX D41 zapewnia nieszablonową produktywność i niezwykłe prędkości dzięki szerokim częstotliwościom roboczym od 2666 MHz do 5000 MHz, a także obsługuje platformy Intel X299 2666 MHz i AMD AM4 / Ryzen.

Jakość, na której możesz polegać SPECTRIX D41 wykorzystuje tylko wysokiej jakości układy filtrowane przez rygorystyczny cykl selekcji gwarantujący niezawodność i trwałość. Ma specjalnie zaprojektowany radiator, który proponuje ulepszoną jakość przesyłania sygnału, a jednocześnie gwarantuje większą stabilność.

Łatwe przetaktowywanie dzięki Intel XMP 2.0 Profil Intel Extreme Memory Profile (XMP) 2.0 sprawia, że podkręcanie jest szczególnie proste i rozszerza stabilność systemu. Zamiast dopasowywać poszczególne właściwości w systemie BIOS, możesz to zrobić bezpośrednio w systemie operacyjnym komputera.

Przygotuj się na sterowanie RGB dzięki szybkiej i bezpłatnej instalacji aplikacji Aplikacja XPG RGB Sync (wersja beta) umożliwia przypasowanie i dostrojenie oświetlenia SPECTRIX D41 RGB. Jest kompatybilny ze wszystkimi głównymi płytami głównymi, umożliwiając sterowanie maksymalnie pięcioma pojedynczymi elementami RGB.

Skonfiguruj wzory, szybkość impulsu, intensywność oświetlenia i więcej. Na dodatek tryb muzyczny pozwala użytkownikom słuchać zróżnicowanych rodzajów muzyki i bratać efekty świetlne do tempa rytmicznego tak różnorodnego, jak Rock, Party, Funk i inne.

To wszystko jest proste. Po prostu kliknij Zastosuj i poczekaj sekundę lub dwie na zmiany do aktualizacji. Specjalna edycja gier TUF Pamięć SPECTRIX D41 TUF Gaming Edition DDR4 RGB ma certyfikat TUF Gaming Alliance, co oznacza, iż przeszła rygorystyczne testy w celu spełnienia rygorystycznych standardów sojuszu.

w trakcie gdy ten moduł pamięci proponuje tę samą wyśmienitą produktywność i olśniewające programowalne oświetlenie RGB jak oryginalny model, ma bardziej bojowy wygląd dzięki czarnym rozpraszaczom ciepła z żółtym wykończeniem.

Świeć dzięki oświetleniu RGB dostosuj swój fason Dążenie do efektywności Jakość, na której możesz polegać przystępne przetaktowywanie dzięki Intel XMP 2.0 Przygotuj się na sterowanie RGB dzięki szybkiej i gratisowej instalacji aplikacji Specjalna edycja gier TUF Pozostałe cechy: DDR4-4133 PC4-33000 1.4V Red / Tungsten Grey...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.