Menu

Adata XPG Spectrix D41 Red DDR4 8GB 3000 CL16

Cechy produktu

  • Producent Adata 
  • Opóźnienie - CL 16 
  • Pojemność 8 GB
  • Typ DDR4 
  • Częstotliwość 3000 Mhz

Opis

XPG Spectrix D41

Pamięć XPG SPECTRIX D41 DDR4 RGB łączy unikatową wydajność z zachwycającym podświetleniem RGB, zapewniając warte uwagi uaktualnienie systemu. Dzięki zawrotnym szybkościom sięgającym 5000 MHz moduł pamięci SPECTRIX D41 oferuje płynne i szybkie granie w gry, a także przetaktowywanie, a także obsługę platform Intel X299 i AMD AM4/Ryzen. Ponadto dzięki jaskrawemu podświetleniu RGB, zgodnemu z szeroką gamą oprogramowania do sterowania podświetleniem, Twoja konfiguracja komputera do gier na pewno przyćmi konkurencję.

Zabłyśnij podświetleniem RGB

Inspirowany wyglądem przeciętniewiecznej zbroi, metalowy radiator modułu SPECTRIX D41 ma śmiałe kontury, które symbolizują jego konkretną moc. Na górze znajduje się w pełni widoczny pasek świetlny LED RGB, który świeci się nieprzerwanie i prześwieca wybranymi kolorami. Moduł pamięci SPECTRIX D41 jest dostępny w dwóch kolorach karmazynowa czerwień i tytanowa szarość.

przystosuj swój fason
przypasuj konfigurację do gier przy pomocy programowalnych efektów świetlnych. Ustaw wzory, prędkość pulsowania, natężenie światła itp. Łatwe sterowanie zagwarantuje aplikacja XPG RGB Sync. Można także korzystać z posiadanego oprogramowania do sterowania podświetleniem RGB zapewnianego przez czołowych producentów płyt głównych.

Pogoń za skutecznością
Moduł pamięci SPECTRIX D41 gwarantuje nieszablonową sprawność i imponujące prędkości o szerokim zakresie częstotliwości roboczych od 2666 MHz do 5000 MHz oraz obsługę platform Intel X299 2666 MHz i AMD AM4 / Ryzen.

Jakość, na której można polegać
Moduł pamięci SPECTRIX D41 korzysta wyłącznie z wysokiej jakości mikroukładów wybranych w procesie rygorystycznej selekcji, co przekłada się na jego bezusterkowość i solidność. Jest wyposażony w niestandardowy radiator, który proponuje wyższą jakość transmisji sygnału oraz większą stabilność.

Łatwe przetaktowywanie przy pomocy Intel XMP 2.0

Intel Extreme Memory Profile (XMP) 2.0 usprawnia przetaktowywanie i rozszerza stabilność systemu. Zamiast dostosowywać poszczególne parametry w systemie BIOS, można zrobić to bezpośrednio w systemie operacyjnym komputera PC.

Sterowanie RGB po szybkiej instalacji gratisowej aplikacji
Aplikacja XPG RGB Sync (wersja beta) zezwala na dokładne konfigurowanie podświetlenia SPECTRIX D41 RGB. Jest kompatybilna z płytami głównymi od głównych producentów i umożliwia sterowanie maksymalnie pięcioma elementami RGB. Konfiguruj wzory, prędkość impulsów, natężenie podświetlenia i więcej Oprócz tego tryb muzyki pozwala na użytkownikom słuchanie rozmaitych typów muzyki (Rock, Party, Funk i więcej) i dopasowywanie efektów świetlnych do tempa rytmu. Obsługa aplikacji jest przystępna. Kliknij tylko opcję Zastosuj i odczekaj sekundę albo dwie, aby zapisać zmiany w ustawieniach.

Specjalna edycja dla graczy TUF

Pamięć SPECTRIX D41 DDR4 RGB w edycji dla graczy TUF otrzymała dokument TUF Gaming Alliance, co oznacza, że przeszła rygorystyczne testy, które potwierdziły jej zgodność z ascetycznymi normami sojuszu. Ten moduł pamięci proponuje taką samą genialną produktywność i imponujące programowalne podświetlenie RGB jak model oryginalny, ale ma bardziej wojowniczy wygląd dzięki czarnym rozpraszaczom ciepła i żółtemu wykończeniu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.