Menu

Crucial Ballistix Sport LT

Cechy produktu

  • Producent Crucial 

Opis

Pamięci Ballistix Sport LT DDR4 zostały zaprojektowane z myślą o entuzjastach, graczach i wszelkich tych, którzy oczekują od swego komputera więcej aniżeli tylko działania. Zapewnij swojemu procesorowi konieczne zasoby i spraw, aby komputer był szybszy i gotowy na każde zadanie.

O prawidłowych pamięciach RAM można mówić wówczas, gdy są one szybkie, stylowe i pozwalają twojemu komputerowi wbić się na wyższy poziom efektywności. To właśnie te parametry wyróżniają Ballistix Sport LT na tle charakterystycznych pamięci DDR4.

Osiągnij wyższą efektywność i radź sobie bez problemu z najmocniej wymagającymi aplikacjami. Pracuj wielozadaniowo za sprawą zwiększonej przepustowości. Zyskuj przewagę dzięki mniejszym opóźnieniom i zredukowanym czasom ładowania.

Pamięci Ballistix Sport LT zaprojektowano w taki sposób, aby wyciskały maksimum mocy z twojego komputera. Wykorzystując najnowsze technologie, instynktowną konstrukcję oraz profile Intel® XMP 2.0, udało się stworzyć niedrogie, sprawne i proste w konstrukcji moduły, które prosto zainstalujesz w swoim komputerze.

wystarczy, iż umieścisz kości w optymalnych slotach na płycie głównej i uruchomisz komputer. Ponadto możesz wprowadzić kosmetyczne zmiany w BIOS, żeby odkryć pełnię sprawności swych pamięci. Ballistix Sport LT zostały zaprojektowane tak, żeby stać się stabilnym punktem twojego komputera dzięki zastosowaniu zintegrowanych radiatorów zachowanych w stylistyce digital camo.

Utrzymuj odpowiednią temperaturę swoich podzespołów i zyskuj przewagę podczas prowadzonych zmagań - bez względu na to, czy jest to wymagający arkusz kalkulacyjny czy przeciwnik w grze....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.