Menu

Crucial Pamięć DDR4 Ballistix 16/2666 (2*8GB) CL16 RED

Cechy produktu

  • Producent Crucial 
  • Opóźnienie - CL 16 
  • Typ DDR4 
  • Częstotliwość 2666 Mhz

Opis

PRZYŚPIESZ Z BALLISTIX O prawidłowych pamięciach RAM można mówić wówczas, gdy są one szybkie, stylowe i pozwalają twojemu komputerowi wbić się na wyższy poziom produktywności. To właśnie te parametry wyróżniają Crucial Ballistix na tle typowych pamięci DDR4.

Osiągnij wyższą sprawność i radź sobie bezproblemowo z najbardziej wymagającymi aplikacjami. Pracuj wielozadaniowo za sprawą rozszerzonej przepustowości. Zyskuj przewagę dzięki mniejszym opóźnieniom i zredukowanym czasom ładowania.

WYCIĄGNIJ WIĘCEJ ZE swych PAMIĘCI Pamięci Crucial Ballistix® DDR4 zostały zaprojektowane z myślą o entuzjastach, graczach i wszystkich tych, którzy oczekują od swego komputera więcej aniżeli tylko działania.

Zapewnij swemu procesorowi potrzebne zasoby i spraw, by komputer był szybszy i gotowy na każde zadanie. INSTALUJ łatwo Pamięci Crucial Ballistix zaprojektowano w taki sposób, by wyciskały maksimum mocy z twojego komputera.

Wykorzystując najnowsze technologie, instynktowną konstrukcję i profile XMP 2.0, udało się stworzyć niedrogie, sprawne i proste w konstrukcji moduły, które łatwo zainstalujesz w swym komputerze. Wystarczy, iż umieścisz kości w optymalnych slotach na płycie głównej i uruchomisz komputer.

w dodatku możesz wprowadzić kosmetyczne zmiany w BIOS, by odkryć pełnię wydajności swoich pamięci.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.