Menu

GOODRAM DDR4 IRDM 8GB 2400MHz CL17 IR-2400D464L17/16G - odbiór w 2000 punktach - Salony, Paczkomaty, Stacje Orlen

Cechy produktu

  • Producent GoodRam 
  • Opóźnienie - CL 17 
  • Pojemność 16 GB
  • Typ DDR4 
  • Częstotliwość 2400 Mhz

Opis

GOODRAM IRDM DDR4

GOODRAM IRDM DDR4 to moduły stworzone z myślą o graczach, entuzjastach i profesjonalistach. Pamięci zbudowane pozostały z wyselekcjonowanych kości i 8-warstwowej płytki PCB. Całość zamknięto w błyskotliwe, odprowadzające nadmiar ciepła radiatory, dostępne w kilku wariantach kolorystycznych.

Nowa definicja profesjonalizmu
Moduły IRDM dostępne są w pojemnościach od 4 do 16 GB, a w konfiguracji dual channel do 32 GB. Moduły pracują z częstotliwością na poziomie 2133 MHz oraz 2400 MHz z opóźnieniami wynoszącymi 15-15-15 oraz 17-17-17. Takie konfiguracje pomogą spełnić kryteria użytkowników wymagających wysokiej skuteczności i stabilności systemu.

Smukłe radiatory odprowadzające ciepło
wydajnie pracujące moduły pamięci mogą ulegać nagrzewaniu. Dlatego także moduły GOODRAM IRDM wyekwipowane zostały w smukłe radiatory odprowadzające nadmiar nagromadzonego ciepła, zapewniając tym samym stabilniejszą pracę komputera. Radiatory dostępne są w kolorach: czarnym, czerwonym, białym, niebieskim i digital camo.

Jakość modułów GOODRAM

W celu zapewnienia najwyższej jakości modułów firmy GOODRAM współpracujemy tylko z najkorzystniejszymi dostawcami komponentów, a do produkcji pamięci stosujemy wyselekcjonowane kości najwyższej klasy producentów.

Testy fabryczne
Dzięki wielostopniowej kontroli jakości, a także drobiazgowym testom każdej wytwarzanej pamięci GOODRAM mamy pewność, iż w ręce naszych klientów trafiają produkty o najwyższej bezusterkowości i jakości wykonania.

Wieczysta gwarancja

Dokładamy wszystkich starań, żeby każda pamięć schodząca z naszej linii produkcyjnej spełniała najwyższe normy jakościowe. Potwierdzeniem jest dożywotnia gwarancja, jaką objęte są wszystkie moduły pamięci producenta GOODRAM.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.