Menu

GOODRAM DDR4 IRIDIUM 8GB/2400(2*4GB) 17-17-17 512*8 Czarna

Cechy produktu

  • Producent GOODRAM 
  • Pojemność 8 GB
  • Typ DDR4 
  • Częstotliwość 2400 Mhz

Opis

IRDM DDR4 DIMM DRAMIRDM DDR4 to pierwszy poziom z oferowanych parametrów w ramach linii modułów IRDM, stworzonej z myślą o graczach, entuzjastach i profesjonalistach. Pamięci te powstały na fali popularności modułów Play i z powodzeniem kontynuują tradycję linii.PROSTY UPGRADEPamięci IRDM DDR4 posiadają 4 GB, 8 GB i 16 GB pamięci w jednym module i przystępne są w konfiguracjach Single i Dual Channel (8, 16, 32 GB).

Gwarantowana na poziomie 2133 i 2400 MHz częstotliwości wywołują, że moduły IRDM są najprostszym sposobem żeby przyspieszyć Twój komputer.NAJWYŻSZA JAKOŚĆ = WIECZYSTA GWARANCJAWszystkie moduły pamięci IRDM wyprodukowane są w Polsce na bazie starannie wyselekcjonowanych elementów i przechodzą wielostopniowe testy jakości zanim wyruszają w świat.

Dział Kontroli Jakości dba o to, by każdy moduł był nieprzeciętnie przygotowany na późniejszą eksploatację, stąd zapewniamy użytkownikom dożywotnią gwarancję.STYLOWY RADIATORModuły IRDM są wyekwipowane w niskoprofilowe, ulepszone radiatory, odprowadzające ciepło i gwarantujące jednostajna pracę komputera.

Blachy występują w kilku wersjach kolorystycznych, dzięki czemu użytkownicy mogą zespoić pamięć do koloruobudowy komputera czy oświetlenia we wnętrzu PC, personalizując tym samym swój komputer.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.