Menu

GOODRAM Pamięć DDR4 16GB/2666 CL19

Cechy produktu

  • Producent GOODRAM 
  • Opóźnienie - CL 19 
  • Typ DDR4 
  • Częstotliwość 2666 Mhz

Opis

GoodRam 16 GB DDR4

Pamięć GoodRam DDR4 o pojemności 16 GB i częstotliwości pracy 2666 MHz jest najprostszym sposobem na przyśpieszenie pracy Twojego komputera. Wszystkie moduły pamięci GOODRAM produkowane są na bazie starannie wyselekcjonowanych części i przechodzą wielostopniowe testy jakości zanim wyruszają w świat.


Oszczędność energii

w kontraście do starszych technologicznie rozwiązań, moduły DDR4 znamionują się napięciem zasilania na poziomie 1,2 V, dzięki czemu możliwe jest ograniczenie kosztów eksploatacji urządzenia i wzrost oszczędności energii elektrycznej choćby o 40%. Odmienna, w stosunku do pamięci starszych generacji, budowa płytki PCB modułów DDR4 stanowczo wpływa na wzrost wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne jak jeszcze skoki napięcia w urządzeniu. Dzięki temu moduły DDR4 cechują się niezawodnością, jak jeszcze stabilnością działania nawet w najmniej sprzyjających warunkach pracy.


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.